Rosalie. Flashback (behind the scenes)

Równo miesiąc temu Rosalie. zadebiutowała albumem „Flashback” jednogłośnie nazwanym kandydatem do płyty roku już w styczniu! Od dwóch lat konsekwentnie dzieli się swoją wizją R&B, gatunku, który na polski grunt przełożyć było do tej pory niezwykle ciężko. Rosalie. z pomocą 10 producentów, muzyków i Enveego, odpowiadającego za nagranie wokali, mix i mastering dokonała niemożliwego. „Flashback” to bardzo spójna mieszanka soulu, hip-hopu, czystej elektroniki i wyjątkowego flow charakterystycznego dla R&B, wyśpiewana w dwóch językach!

Przedstawiamy materiał, który stanowi najlepszy flashback do czasu, w którym materiał na płytę był domykany. Zabieramy Was do Quality Studio, gdzie Rosalie. nagrywała album i spacerujemy po ulicach Poznania, spotykamy osoby blisko związane z procesem twórczym ale i od wielu miesięcy wspierające karierę Rosalie.. Zobaczcie co na temat „Flashback” i samej autorki do powiedzenia mają Gabi Drzewiecka (Chilli Zet, CGM), Ten Typ Mes, Ras czy Envee!

Płyta Flashback pojawiła się na rynku 19 stycznia nakładem Alkopoligamia.com. Do jej nagrania Rosalie. zaprosiła najciekawszych polskich twórców, którzy niestrudzenie definiują brzmienie rodzimej muzyki niezależnej i elektronicznej Na krążku usłyszymy m.in. Chloe Martini, Bitaminę, Moo Latte, Bartosza Kruczyńskiego a.k.a Pejzaż czy Hatti Vatti. Album do tej pory promują single „A Pamiętasz?” i „Królowa”.

FLASHBACK TOUR
Na przełomie lutego i marca Rosalie. będzie promować Flashback na trasie, która obejmie 10 miast:
23.02 – Kraków, Serce
24.02 – Częstochowa, Rura
01.03 – Wrocław, Stara Piwnica
02.03 – Katowice, Królestwo
03.03 – Lublin, Dom Kultury
08.03 – Toruń, eNeRDe
10.03 – Słubice, Prowincja/SMOK
15.03 – Warszawa, Jasna 1
16.03 – Poznań, Tama
17.03 – Opole, Miejsce X

Dodaj komentarz