Dobra wiadomość dla dzieci i nastolatków!

Na kartę Cinema City UNLIMITED nie trzeba czekać do 18 lat

Roczna karta z dostępem do nielimitowanej liczby filmów na dużym ekranie – Cinema City Unlimited – staje się w 100% ‘unlimited’. Od maja operator sieci kin Cinema City obniżył kryterium wiekowe, by z programu mogły korzystać również dzieci i młodzież poniżej 18. roku życia. Karta Unlimited uderzy Was, niczym Kung Fu Panda, połączeniem wygody, przyjemności w użytkowaniu, a przede wszystkim przyniesie ulgę dla kieszonkowego!

Po opłaceniu rocznego abonamentu przez osobę pełnoletnią, kartę Cinema City Unlimited można podarować dziecku, które nawet kilka lat dzieli od oficjalnego wyrobienia dowodu osobistego. Jak przekonać do tego dorosłych? Dostarczamy kilka argumentów. Po pierwsze, każdy zasługuje na chwilę oderwania od podręczników i klasówek. Po drugie, to lepsze od przesiadywania na osiedlowej ławce. Po trzecie – oszczędność: za 49 zł miesięcznie w całej Polsce lub 42 zł poza Warszawą, wchodzisz do dowolnego kina Cinema City, tak często, jak tylko chcesz!

Cinema CityCC_Unlimited_Youth_plakat_web Unlimited to 12-miesięczny program abonamentowy oferujący możliwość oglądania nielimitowanej liczby filmów w 33 kinach Cinema City, w 20 miastach w Polsce. Posiadacze kart Unlimited mogą korzystać z oferty seansów 2D codziennie, bez żadnych dopłat – w tym z zakupu biletów online, a także otrzymują zaproszenia na pokazy specjalne, tylko dla członków klubu. Karta Unlimited zadebiutowała w Polsce z początkiem grudnia 2015 roku. Do teraz z programu mógł skorzystać pełnoletni płatnik abonamentu, a kartę mógł kupić tylko dla siebie. Ale to już na szczęście historia…

„Program Unlimited wzbudził duże zainteresowanie wśród fanów kina. Praktycznie od początku otrzymywaliśmy pytania od rodziców o możliwość zakupu karty dla ich pociech. Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że możemy spełnić marzenia nastolatków i dzieci, które kochają kino! Wkrótce będziemy mogli ogłosić także kolejne udogodnienia i atrakcje dla aktualnych członków klubu Unlimited – a także tych przyszłych!” – zapowiedziała Monika Wolska, project manager Cinema City Unlimited.

Karta Unlimited jest kartą imienną, dostępną w dwóch wariantach:

  • ‘Unlimited Polska bez Warszawy’ – abonament 12-miesięczny w wysokości 504 zł (42 zł/miesiąc), zapewniający dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce z wyjątkiem Warszawy.*

  • ‘Unlimited Polska’ – abonament 12-miesięczny w wysokości 588 zł (49 zł/miesiąc), zapewniający dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce, w tym w Warszawie.

* Posiadacze kart Unlimited Polska bez Warszawy mogą korzystać z oferty w Warszawie za dopłatą 4 zł za bilet.

W przypadku kart ‘Unlimited Polska bez Warszawy’ widzowie mają nielimitowany dostęp do oferty kin Cinema City w: Bydgoszczy, Toruniu, Bielsku-Białej, Bytomiu, Częstochowie, Gliwicach, Katowicach, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Sosnowcu, Gdańsku, Starogardzie Gdańskim, Lublinie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Wałbrzychu i Zielonej Górze. Posiadacze kart ‘Unlimited Polska’ mogą korzystać z programu także w kinach w Warszawie: Cinema City Arkadia, Bemowo, Janki, Galeria Mokotów, Promenada, Sadyba.

Formaty specjalne, w technologii 3D, IMAX, 4DX czy VIP, wymagają dodatkowej opłaty, która uzależniona jest od standardowej ceny biletu w wybranym dniu oraz kinie. Seanse specjalne, maratony filmowe, pokazy Cinema Park czy Ladies Night są wyłączone ze sprzedaży w ramach programu Unlimited.

Dodaj komentarz