Przetrwa tylko jeden świat: ich lub nasz…

Premiera „Transformers: Ostatni rycerz” już 23 czerwca
w Cinema City, IMAX i 4DX!

Transformers_IMAX_Plakat„Nic nie przygotuje was na niego. Onslaught” – reżyser Michael Bay poinformował fanów na swoim koncie na Twitterze. I rzeczywiście, w świecie Transformersów Onslaught stoi na czele grupy niebezpiecznych, niszczycielskich robotów – Combaticons. To znakomita wiadomość dla fanów serii, którzy wiedzą, że po takim zwrocie akcji mogą spodziewać się wszystkiego. I, znając Michaela Baya, wszystko dostaną… Zapraszamy już 23 czerwca na premierę najnowszej części „Transformers: Ostatni rycerz” do kin Cinema City. Możesz także wybrać seans 3D w najwyższej jakości dźwięku i obrazu w kinach IMAX® lub doznać ekstremalnych wrażeń, oglądając film w technologii 4DX®, która oddziałuje na wszystkie zmysły i całkowicie wciągnie Cię w wir akcji.

Do tej pory superseria „Transformers” zarobiła na całym świecie 3,8 miliarda dolarów. – Żyję światem tej serii od 10 lat. „Transformers: Ostatni Rycerz” będzie innym filmem. Połączyliśmy wszystkie nasze dotychczasowe doświadczenia, by poszerzyć ten wszechświat i pokazać go w nowy sposób – mówi reżyser Michael Bay.

W najnowszej część ludzie i Transformery toczą ze sobą wojnę. Optiums Prime odszedł. Klucz do ocalenia naszej przyszłości jest zakopany w sekretach przeszłości, w zapomnianej historii obecności Transformerów na Ziemi. Uratowanie ludzkości leży w rękach nieoczywistych sprzymierzeńców: Cade’a Yeagera (Mark Wahlberg), Bumblebee, brytyjskiego lorda (sir Anthony Hopkins) i oksfordzkiej profesorki (Laura Haddock). Prześladowani staną się bohaterami. Bohaterowie staną się złoczyńcami. Przetrwa tylko jeden świat – ich albo nasz. Reżyserem filmu jest Michael Bay, twórca m.in. „Armageddonu” i „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”.

– Z ręką na sercu mogę zapewnić, że nigdy dotąd w tej serii nie powstał film o tak ogromnej skali wizualnej i tak rozbudowanej mitologii. Widzowie zobaczą coś, czego dotąd nie wiedzieli. (…) Ten film naprawdę może być ostatnim, dlatego chcieliśmy, by rozsadził wam głowy, był najlepszy, wyjątkowy – komentuje Bay, który ponownie dostosował film specjalnie do technologii IMAX. – IMAX dało mi narzędzie, by dać widzom najlepsze kinowe doświadczenie na świecie – dodaje.

https://youtu.be/bJjeYD8Gfz4

Krystalicznie czysty obraz w połączeniu z formatem dostosowanym specjalnie do panoramicznych ekranów IMAX, kreuje filmową rzeczywistość na zupełnie nowy sposób i pozwoli widzowi naprawdę przenieść się do świata Transformerów. Z kolei fani ekstremalnych filmowych wrażeń mogą wybrać się na seans w sali ŠKODA 4DX, gdzie dzięki oddziałującej na wszystkie zmysły technologii 4DX realnie poczują m.in. wiatr, krople wody, ruch czy zapach. To gwarancja emocji na najwyższym poziomie i możliwość realnego przeniesienia się w świat filmu. Ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami w filmie, przenoszą w sam środek zawrotnej akcji i sprawiają, że widz poczuje się jak superbohater chroniący ludzkość przed zagładą.

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D oraz w wersji IMAX 3D w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Manufaktura Łódź oraz w salach ŠKODA 4DX w kinach: Cinema City Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz. W kinach Cinema City i IMAX film będzie dostępny w wersji z napisami oraz wersji dubbingowej.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited

Dodaj komentarz