Premiera singla i teledysku „Old times girl”

Robert Cichy feat. Ania Dąbrowska

Utwór i teledysk „Old times girl” z gościnnym udziałem Ani Dąbrowskiej jest drugim singlem promującym płytę Roberta Cichego „Smack”, która premierę miała 9 lutego 2018 r.

Robert Cichy to wokalista, gitarzysta, kompozytor i producent, który udzielił się na ponad 50 płytach polskich artystów, z czego część pokryła się platyną lub złotem. W lutym wydał swój pierwszy solowy album, utrzymany w klimacie amerykańskiego południa z elementami mocnego czasem hip-hop’owego bitu i energetycznym brzmieniem gitar. Album zyskał bardzo dobre opinie wśród recenzentów – Robert Cichy nazwany został muzycznym szaleńcem umiejętnie mieszającym i spajającym różne style muzyczne, a produkcja płyty określona została jako światowa.

Po pierwszym singlu inspirowanym serialem o tym samym tytule – „Breaking Bad”, Robert Cichy proponuje nieco spokojniejszy utwór, w którym gościnnie zaśpiewała Ania Dąbrowska. Muzykę, tekst oraz wszystkie instrumenty są autorstwa Roberta. „Old times girl” to gitarowy utwór, z banjo w tle, który wzbogacony o melancholijny i jednocześnie mocny głos wokalistki przenosi nas w letni nastrój i stwarza niepowtarzalny klimat.

Ania Dąbrowska dodaje : „Z Robertem znamy się i pracujemy ze sobą od 14 lat. Cieszę się, że w końcu wydał solową płytę oraz, że jestem na niej gościem. Utwór „Old times girl” to gitarowa, świeża piosenka, którą wspólnie wykonujemy podczas mojej trasy. Znakomicie sprawdza się na koncertach i fajnie, że zostało to utrwalone w formie teledysku.”

Teledysk do utworu „Old times girl” zrealizowany został przez Piotra Kardaś-Mikuć, Sebastiana Korczaka i Artura Witkowskiego podczas kwietniowego koncertu w warszawskim klubie Stodoła

Dodaj komentarz