Poznaj nowego Spider-Mana!
Pokazy przedpremierowe już 5 lipca w Cinema City!

Spider-Man_Homecoming_PlakatWyrusz ze Spider-Manem do początków jego supermocy! Już w środę 5 lipca sieć kin Cinema City zaprasza na pokazy przedpremierowe filmu „Spider-Man: Homecoming”! Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Najnowsza odsłona człowieka pająka (dzieło kultowej wytwórni Marvel Studios) to historia o poszukiwaniu tożsamości i odkrywanie siebie. Spider-Man po przygodzie z Avengersami musi na nowo określić siebie. Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora, Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko „Spider-Manem z sąsiedztwa”. Jednak kiedy pojawia się Vulture (Michael Keaton), nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.

Najnowsza odsłona Spider-Mana jest pełna niesamowitych zwrotów akcji i emocji. Oto co mówią o filmie widzowie, który już go widzieli:

– Mój nowy ukochany film z serii przygód superbohaterów!

– Jako wielki fan Spider-Mana, który nie znosił obu części „Niesamowitego Spider-Mana”, jestem szczęśliwy, mogąc powiedzieć, że „Spider-Man: Homecoming” jest naprawdę zabawny. Brawa dla Toma Hollanda;

– Tom Holland jest lepszy od Toby’ego Maguire’a

W filmie oprócz wystąpili Toma Hollanda – najmłodszego odtwórcy roli Spider-Mana wystąpił także Robert Downey Jr, Michael Keaton w roli Sępa – wielkiego wroga Spider-Mana, amerykańska piosenkarka i aktorka Zendaya oraz Marisa Tomei i Donald Glover. Za reżyserię odpowiada Jon Watts.

„Spider-Man: Homecoming” podczas pokazów przedpremierowych można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D. Premiera filmu odbędzie się 14 lipca. Film będzie można obejrzeć także w wersji IMAX 3D w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Manufaktura Łódź oraz w salach ŠKODA 4DX w kinach: Cinema City Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz.

Od 1 lipca trwa wielka wakacyjna loteria KAŻDY BILET WYGRYWA! Przyjdź do kina Cinema City i zgarnij jedną z 1.046.000 fantastycznych nagród! Kup bilet na film i sprawdź, co wygrałeś! Czy będzie to ŠKODA Rapid, rejsy statkiem po Wyspach Kanaryjskich, rowery i stroje sportowe, karty UNLIMITED, a może bilety, popcorn lub inne nagrody kinowe? Loteria trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania nagród. Szczegóły akcji i regulamin na stronie www.cinema-city.pl oraz www.kazdybiletwygrywa.pl.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Dodaj komentarz