Pokazy „Harry Potter i Komnata Tajemnic” porwały polską publiczność

W sobotę, koncertem w Krakowie, zakończyła się trasa Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert. Koncerty symfoniczne do filmów o przygodach młodego czarodzieja odbyły się we Wrocławiu (17.10), w Warszawie (18.10) w Poznaniu (19.10) i w Krakowie (21.10). Pokazy we wszystkich miastach spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem i kończyły owacją na stojąco. Organizatorem trasy była firma JVSGroup.

Druga część koncertów do filmów o Harr’ym Potterze: Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert dobiegła końca. Tym razem trasa objęła Wrocław, Warszawę, Poznań i Kraków.

Pokazy prezentowały wyjątkową ścieżkę dźwiękową autorstwa Johna Williamsa wykonaną w całości przez Sinfoniettę Cracovię. Orkiestrą dowodził Timothy Henty – charyzmatyczny dyrygent z Wielkiej Brytanii, który specjalnie, na okoliczność tej trasy, nauczył się witać gości w języku polskim.

W każdym mieście otwierał pokaz zaskakując publiczność swoją otwartością. Koncert połączony był z pokazem filmu wyświetlanym na wielkim 480 calowym ekranie HD. Wydarzenia były częścią światowego tournée stworzonego przez firmy CineConcerts i Warner Bros Consumer Products.

Bardzo się cieszymy, że koncerty z muzyką z filmu o Harrym Potterze po raz kolejny spotkały się z tak entuzjastycznym przyjęciem polskiej publiczności. Przyjemnie było zobaczyć fanów w różnym wieku, co pokazuje, że potrzeba doświadczenia magii drzemie nie tylko w dzieciach, ale także w dorosłych. Harry Potter niewątpliwie łączy pokolenia, czego dowodem jest także to, że wśród gości pojawiły się dzieci i rodzice, a także dziadkowie, przebrani za postaci z filmu. Wszyscy świetnie się bawili.mówi Beata Jarzębska, reprezentująca JVSGroup.

Zdjęcia z Krakowa:

Harry Potter in Concert Harry Potter in Concert Harry Potter in Concert

Zdjęcia z Wrocławia:

DSC_5708 DSC_5761 DSC_5700

Zdjęcia z Poznania:

1-21 1-34 1-37

Zdjęcia z Warszawy:

DSC06073 DSC06162-2 DSC06120

 

Dodaj komentarz