Neoromantyczny powrót Romantyków!

Po niemal pięciu latach Romantycy Lekkich Obyczajów powracają w wielkim stylu! „Neoromantyzm”, ich najnowszy singiel, zapowiada płytę o tym samym tytule. Premiera albumu już 20 kwietnia 2018

Potężny ładunek emocjonalny, poetycki tekst i subtelne, alternatywne brzmienie – taki jest właśnie „Neoromantyzm”, najnowszy utwór Romantyków Lekkich Obyczajów. Wokaliście zespołu, Damianowi Lange, towarzyszy Krzysztof „Grabaż” Grabowski, lider formacji Pidżama Porno i Strachy na Lachy. Ten niecodzienny męski duet, cechujący się niezwykłą wrażliwością, buduje magiczny klimat tego utworu.

Piosence towarzyszy teledysk zrealizowany w całości przez Adama Millera – oniryczny obraz miłosnego trójkąta znakomicie nawiązuje swoim nastrojem do piosenki.

Płyta Romantyków Lekkich Obyczajów, którą zapowiada prezentowany utwór, to trzeci album utalentowanego duetu z Olsztyna.  Po niemal pięciu latach od premiery albumu „Kosmos dla mas”, Romantycy  powracają w wielkim stylu.

Poetyckie teksty Damiana Lange i Adama Millera doskonale współgrają z akustycznymi i alternatywnymi brzmieniami. Muzyków na płycie wspierają goście, m. in. Łukasz Przyborowski (znany z kapeli Enej) oraz Krzysztof „Grabaż” Grabowski.

Album „Neoromantyzm” ukaże się 20 kwietnia 2018 nakładem SP Records.

Dodaj komentarz