Neoromantyczny powrót Romantyków!

Po niemal pięciu latach Romantycy Lekkich Obyczajów powracają w wielkim stylu! „Neoromantyzm”, ich najnowszy singiel, zapowiada płytę o tym samym tytule. Premiera albumu już 20 kwietnia 2018

Potężny ładunek emocjonalny, poetycki tekst i subtelne, alternatywne brzmienie – taki jest właśnie „Neoromantyzm”, najnowszy utwór Romantyków Lekkich Obyczajów. Wokaliście zespołu, Damianowi Lange, towarzyszy Krzysztof „Grabaż” Grabowski, lider formacji Pidżama Porno i Strachy na Lachy. Ten niecodzienny męski duet, cechujący się niezwykłą wrażliwością, buduje magiczny klimat tego utworu.

Piosence towarzyszy teledysk zrealizowany w całości przez Adama Millera – oniryczny obraz miłosnego trójkąta znakomicie nawiązuje swoim nastrojem do piosenki.

Płyta Romantyków Lekkich Obyczajów, którą zapowiada prezentowany utwór, to trzeci album utalentowanego duetu z Olsztyna.  Po niemal pięciu latach od premiery albumu „Kosmos dla mas”, Romantycy  powracają w wielkim stylu.

Poetyckie teksty Damiana Lange i Adama Millera doskonale współgrają z akustycznymi i alternatywnymi brzmieniami. Muzyków na płycie wspierają goście, m. in. Łukasz Przyborowski (znany z kapeli Enej) oraz Krzysztof „Grabaż” Grabowski.

Album „Neoromantyzm” ukaże się 20 kwietnia 2018 nakładem SP Records.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Test AntySPAMowy *