Nadchodzi najdłuższy weekend kinowych wrażeń w kinach Cinema City

Z Angry Birds i Alicją po drugiej stronie lustra na pewno nie będzie nudno!

Podróż do świata surrealistycznej logiki snu czy może wypad na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty? Zastanawiasz się, jak spędzisz długi weekend? To proste! Przyjdź do Cinema City i naciesz się największymi filmowymi premierami do woli. Już 26 maja przekonaj się, jak złudny potrafi być zaczarowany świat z Alicją po drugiej stronie lustra, a od 25 maja wspólnie z Angry Birds uratuj wyspę przed dziwnymi, zielonymi świnkami. Czas na dobrą zabawę!

Alicja-po-drugiej-stronie„Są sprawy wymagające Twojej uwagi. Śpiesz się i… patrz pod nogi”. Najnowsza disnejowska produkcja oczaruje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Milusińscy znajdą w niej nie tylko baśniowe stworzenia, ale także piękną opowieść o prawdziwej przyjaźni, która nie zna granic. A dorośli – wysmakowane aluzje, pokazujące rzeczywistość w krzywym zwierciadle. Na wszystkich czeka niezwykła feria barw i niezapomniana przygoda. Kontynuację kultowej Alicji w Krainie Czarów (2010) będzie można obejrzeć z przymrużeniem oka lub w okularach 3D, w których świat iluzji stanie się prawdziwy do granic złudzenia.Angry-ptak

A już 25 maja na ekrany kin Cinema City wkroczą nieprzewidywalne, kolorowe i komiczne Angry Birds. Co czeka widzów? Zabawa bez ograniczeń! Filmowa wersja jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat zabierze małych i dużych widzów wprost na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe – w większości –  ptaki-nieloty. Tak jak i w realnym życiu, tak i na tej radosnej, rajskiej wyspie żyją jednak outsiderzy, ptasi outsiderzy. Temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomb nie do końca odnajdują się w tym idyllicznym szczęściu. Gdy ich dom odwiedzają tajemnicze i dziwnie wyglądające świnki, są jedynymi mieszkańcami wyspy, którzy wyczuwają prawdziwe zamiary gości. Przekonaj się w 3D, jakich metod użyją Red, Chuch i Bomb, by przepędzić zielonych najeźdźców i uratować szczęście wszystkich mieszkańców! Jedno jest pewne ekipa Angry Birds nie zawaha się przed niczym! Z nimi nie warto pogrywać.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz