Rekin gigant na ekranach Cinema City!

Nadchodzi MEG!

2018_08_20 MEG plakatWybierasz się nad morze? Uważaj na to, co kryje się pod wodą! Już 24 sierpnia na ekrany kin Cinema City trafi film „The Meg”. Dowiedz się wszystkiego o olbrzymim prehistorycznym potworze – skąd się wziął, jak przetrwał tak wiele lat i jak bardzo zagraża ludziom. Ekscytujący thriller również w wersji IMAX® i 4DX®, co zapewni jeszcze intensywniejsze przeżycia w kinowej sali.

Parę lat temu doświadczony nurek, komandor Jonas Taylor (w tej roli Jason Statham), został zwolniony ze służby w skutek tragicznego zdarzenia. W głębinach Rowu Mariańskiego opuścił kiedyś część towarzyszy po ataku, jak utrzymywał, ponad 20-metrowego rekina. Gdy wydaje się że całe jego życie legło w gruzach, dostaje nietypową propozycję. Chcąc przywrócić swoje dobre imię, rusza w śmiertelnie niebezpieczną misję ratowania uwięzionych w głębinach członków załogi badawczej. Wszyscy zadają sobie jedno pytanie, czy największy morski drapieżnik rzeczywiście nadal żyje? Czy Jonas Taylor odnajdzie olbrzyma z gatunku, który podobno wymarł 2 miliony lat temu?? Odpowiedzi na wszystkie te pytania poznacie już 24 sierpnia w sieci kin Cinema City!

“The Meg” to film grozy, kręcony w zatoce Hauraki Gulf w Nowej Zelandii. Film jest adaptacją powieści “Meg. Potwór z głębin” Steve’a Altena.  Gwiazdor kina akcji Jason Statham w roli głównej to gwarancja najwyższej jakości i świetnej zabawy.

Film będzie wyświetlany między innymi w salach IMAX® w 3D, gdzie widza oczaruje krystalicznie czysty obraz o zwiększonej jasności i kontraście. Oglądając „The Meg” w formacie IMAX®, poczujesz się częścią mrożącej krew w żyłach przygody, a największy podwodny potwór będzie przepływał tuż obok Ciebie! Fanów wyjątkowo ekstremalnych wrażeń Cinema City zaprasza na seanse 3D w sali 4DX®, która pobudza wszystkie zmysły! Wybuchy, rozbłyski, morska bryza czy oceaniczne fale – poczujesz to na własnej skórze dzięki technologii 4DX®.

Film będzie można następnie obejrzeć we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach w wersji 2D i 3D, zaś w trójwymiarowej wersji IMAX® w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław) i w formacie 3D w salach 4DX® w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław). Dodatkowo we Wrocławiu (Wroclavia) film będzie można obejrzeć w jednej z trzech kameralnych sal Cinema City Wroclavia VIP, oferujących widzom kino w wersji All Inclusive z dodatkowym menu restauracyjnym do wyboru i innymi atrakcjami.

Cinema City organizuje także w okresie wakacyjnym wyjątkową loterię „TAK SIĘ SKŁADA, ŻE WYGRYWASZ” , w której KAŻDY kupujący bilet w sieci Cinema City wygrywa atrakcyjne nagrody. Na wszystkich biletach zakupionych od 1 lipca znaleźć można unikalny kod, który należy zarejestrować na stronie www.kazdybiletwygrywa.pl i…. zaraz po tym przekonać się co wygraliśmy! W loterii czekają wspaniałe nagrody; samochód Jeep Renegade, bony paliwowe, rowery, wycieczki, karty UNLIMITED do kin Cinema City, przekąski kinowe, bilety  i wiele innych!

Loteria trwa od 01.07.2018r. do 31.08.2018r. lub do wyczerpania puli nagród natychmiastowych 1 000 146 szt. Zasady i regulamin na www.KazdyBiletWygrywa.pl

 

Dodaj komentarz