„Mumia” budzi się do życia w Cinema City…
Premiera już 9 czerwca w Cinema City i 4DX!

Witaj w nowym świecie bogów i potworów! Starożytna, egipska księżniczka Ahmanet budzi się w dzisiejszych czasach, by dokonać zemsty. Czy Tom Cruise i Russell Crowe zdołają ją powstrzymać? Premiera „Mumii” odbędzie się już w piątek 9 czerwca w Cinema City. Fanów mocnych wrażeń zapraszamy do sali ŠKODA 4DX, gdzie dzięki rewolucyjnej i oddziałującej na wszystkie zmysły technologii 4DX® naprawdę poczują na plecach oddech zbliżającej się mumii…

Fascynująca legenda wkracza do kin w nowym wydaniu i gwiazdorskiej obsadzie! W „Mumii” występuje trzykrotnie nominowany do Oscara Tom Cruise oraz zdobywca statuetki Akademii Russell Crowe. W rolę tytułową wciela się Sofia Boutella, znana m.in. ze „Star Treka: W nieznane”. Gra piękną, egipską księżniczkę, której przeznaczenie nie zdążyło się wypełnić. Złość na niesprawiedliwość, która ją spotkała, rosła w niej przez tysiące lat, przybierając rozmiary wymykające się ludzkiej wyobraźni. Budzi się do życia w dzisiejszych czasach…

https://www.youtube.com/watch?v=NjvVuTg_0fs

Seria o mumii jest jedną z najpopularniejszych w historii kinematografii. Pierwszy film powstał już w 1932 roku! Do tej pory seria zarobiła prawie 1,5 miliarda dolarów. Na premierę najnowszej części zapraszamy już 9 czerwca do kin Cinema City. Na fanów naprawdę mocnych wrażeń czekają seanse w oddziałującej na wszystkie zmysły technologii 4DX, która przenosi kinowe doświadczenie w zupełnie inny wymiar, pozwalając realnie poczuć zapachy, podmuchy wiatru, krople wody, wibracje i ruch. Seans w sali ŠKODA 4DX to prawdziwy zastrzyk adrenaliny! Przenieś się na gorące piaski pustyni i przeżyj legendę, przedzieraj się przez labirynty podziemnych kanałów Londynu i walcz z hordą potworów.  Dodatkowo ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, spowodują, że poczujesz się jak Tom Cruise na najważniejszej i najbardziej niebezpiecznej misji swego życia.

Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

„Mumię” można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D, oraz w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Cinema City Warszawa Arkadia, Łódź Manufaktura, Kraków Bonarka, Lublin Felicity i Bydgoszcz.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Dodaj komentarz