Z przyjemnością możemy poinformować, że w roli supportu Angel Haze 3 lutego na scenie warszawskiej Proximy pojawi się MIN t!

Mówi się, że jest jednym z najciekawszych zjawisk, jakie miały miejsce w ostatnim czasie na polskiej scenie elektronicznej. W ciągu zaledwie roku zdążyła zagrać na scenach festiwali Open’er, Soundrive i Spring Break, supportować islandzkie Gus Gus podczas polskich koncertów i Xxanaxx na trasie „Last Triangle Tour”. W swoim brzmieniu zgrabnie lawiruje między pulsującym minimalem, tanecznym house’m, a rozmarzonym ambientem. Wisienką na torcie jest pełen charakteru głos, który spaja mozaikę muzycznych fascynacji.

Angel Haze nie daje się łatwo zaszufladkować i wymyka się wszelkim próbom jednoznacznego określenia jej muzyki czy stylu życia.
Jako zbuntowana nastolatka wkroczyła w świat nowojorskiego hip hopu. I narobiła sporo zamieszania! Debiutowała w 2011 roku, gdy wydała własnym sumptem mixtape „King”, a już rok później stacja BBC ogłosiła ją mianem wielkiej nadziei sceny hip hopowej. Zachwyt wzbudziła jej wersja „Cleaning Up My Closet” Eminema. Korzystając z zainteresowania mediów i dobrego przyjęcia publiczności Haze postanowiła jak najszybciej wydać debiutancką płytę – niestety wytwórnia, z którą wtedy pracowała opóźniała premierę. Niepokorna raperka samodzielnie udostępniła więc wszystkie nowe kawałki fanom – a dzięki całemu zamieszaniu album „Dirty Gold” zwrócił uwagę mediów i publiczności na całym świecie. W ubiegłym roku premierę miała kolejna płyta raperki – „Back To The Woods”. To właśnie w ramach jej promocji Angel Haze przyjedzie do Polski.

Zapraszamy!!

Dodaj komentarz