Marvelowski hit o superbohaterach, czyli premiera „Kapitan Marvel” w Cinema City IMAX® i 4DX®!

Już 8 marca na ekranach Cinema City pojawi się długo wyczekiwany przez wielbicieli Marvela film „Kapitan Marvel”. W Dzień Kobiet fani komiksów będą mieli okazję poznać historię nowej superbohaterki, a dzięki wyjątkowej technologii IMAX® oraz VERVA 4DX®, film wciągnie widzów w samo centrum wydarzeń.

Pierwsza ekranizacja o Kapitan Marvel z pewnością przyciągnie do kina rzeszę fanów całego uniwersum Marvela. Główna bohaterka, Carol Danvers, na skutek genetycznej modyfikacji zyska pozaziemską moc i stanie się najpotężniejszą superbohaterką w latach 90. XX wieku. Podczas gdy na Ziemi rozpoczyna się międzygalaktyczna wojna między dwoma obcymi rasami – Kree i Skrulli, tytułowa bohaterka wraz z grupą sojuszników trafia wprost w oko cyklonu. Wkrótce odkryje prawdę o sobie, co drastycznie zmieni jej życie.

„Kapitan Marvel” jest pierwszym solowym filmem Marvel Cinematic Universe, którego główną bohaterką jest kobieta. Oprócz w standardowej wersji 2D, seans będzie można zobaczyć również w salach IMAX® i 4DX®, dzięki czemu widzowie jeszcze głębiej wejdą w świat superbohaterki. Oglądając film w IMAX® intensywne doznania gwarantuje głębia barw, nasycone kolory i ostrzejszy obraz w sali o układzie amfiteatralnym. Potężny laserowy dźwięk i efekty 3D, które wręcz „wychodzą” z ekranu do widza sprawią, że będzie to prawdziwie wciągające doświadczenie kinowe! Natomiast film w technologii 4DX® oddziałuje na wszystkie nasze zmysły – ruchy fotela, rozbłyski światła czy efekty wody i wiatru idealnie trafią w gust widzów, którzy szukają maksymalnego kinowego przeżycia. Dzięki formatowi 4DX® filmowa fikcja dosłownie staje się rzeczywistością, a widz będzie mógł przeżywać emocje razem z tytułową superbohaterką.

Film wejdzie na ekrany 8 marca we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach w wersji 2D oraz 3D w wersji IMAX® w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Plaza (Poznań), Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław) oraz w wersji 4DX® w kinach: Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz, Arkadia (Warszawa) oraz Wroclavia (Wrocław).

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Dodaj komentarz