MaJLo prezentuje refleksyjne obliczu w nowym singlu “I Cannot Change For You”

Po niezwykle owocnym 2017 roku MaJLo nie spoczął na laurach. Producent, wokalista, kompozytor i autor tekstów w jednej osobie, prezentuje pierwszy singiel z nowego albumu. “I Cannot Change For You” ukazuje jego kolejne artystyczne oblicze.

„I Cannot Change For You” to najbardziej osobista piosenka na mojej nowej płycie. Powstała na skutek inspiracji emocjami wszechobecnymi w piosenkach z lat dziewięćdziesiątych. Podczas produkcji tego utworu kierowałem się absolutną prostotą przekazu, która współgrać będzie z silną melodią, harmonią i tekstem. Skupiłem się również na brzmieniu pianina, które nagrywałem kilkanaście razy w różnych przestrzeniach i na różnych instrumentach, szukając tego właściwego. Singiel ten ma dla mnie szczególne znaczenie ponieważ już na etapie pomysłu wiedziałem jak ma on brzmieć, co ma przekazać i w jaki sposób chciałbym to pokazać na klipie – powiedział o nowym singlu MaJLo.

Nowy materiał ma ogromną szansę powtórzyć sukces pierwszego wydawnictwa artysty. Jego debiutancka płyta “Over The Woods” z marca 2017 roku zaowocowała zaproszeniem na koncerty przez takie festiwale jak m.in Open’er czy Spring Break. Utwory zawarte na płycie zostały docenione przez zagraniczne kanały muzyczne, a remiks piosenki “Another Day” przekroczył 14 milionów odsłuchań tylko w samym serwisie Spotify. Z kolei singiel pt. “The Bird’s Song” znalazł się w czołówce serialu “Diagnoza” produkcji TVN.

Dodaj komentarz