Lara Croft znów rusza do akcji!
Premiera hitu „Tomb Raider” w Cinema City,
IMAX®, 4DX® i Dolby Atmos®

Nieustraszona Lara Croft znowu wyrusza na niebezpieczną ekspedycję. Chcąc odnaleźć ukochanego ojca, będzie musiała stawić czoło wielu przeszkodom i pokonać własne lęki. Ile poświęci młoda dziewczyna, by zrealizować to zadanie? Czy zasłuży na miano Tomb Raidera? Premiera hitu już 6 kwietnia w Cinema City w formacie 2D i 3D

„Tomb Raider” to film inspirowany znaną serią gier komputerowych. Główną bohaterką jest Lara Croft, niesamowicie zgrabna i zwinna dziewczyna. Jej ojciec był podróżnikiem, który zaginął na nieznanych wodach podczas jednej ze swoich wypraw. Lara odziedziczyła po nim ciekawość świata i podróżuje po świecie, mierząc się z niebezpiecznymi wyzwaniami. 21-latka rezygnuje ze spokojnego życia i wyrusza na niebezpieczną wyprawę. Musi odnaleźć mityczny grobowiec na wyspie u wybrzeży Japonii na Diabelskim Morzu. Los ludzkości będzie spoczywał w jej rękach. Czy podoła tej presji? Jak wiele będzie w stanie poświęcić, by poznać tajemnicę swego ojca?

W najnowszym filmie w reżyserii Roara Uthauga głównej bohaterki nie gra już Angelina Jolie. Nową Larą Croft została Alicia Vikander, nagrodzona w 2016 roku Oscarem® dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w „Dziewczynie z portretu”. Warto zobaczyć ją w „Tomb Riderze” podczas pokazów w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos®. Tu żaden szczegół nie umknie uwadze widza – usłyszy on wszystko, każdy szept i szelest, niezależnie od miejsca, w którym usiądzie.

Tych, którzy cenią niecodzienne wrażenia wizualne, zapraszamy na projekcje 3D w kinie IMAX®. Tu dzięki panoramicznemu ekranowi, można cieszyć się niezwykłą głębią kolorów, kontrastem, zwiększoną jasnością i ostrością oraz doświadczyć niezwykle intensywnych i realistycznych doznań filmowych. Natomiast fani naprawdę ekstremalnych wrażeń będą zachwyceni pokazem „Tomb Raidera” w salach ŠKODA 4DX®. Dzięki specjalnym efektom można się tu dosłownie zanurzyć w akcji i poczuć, jakbyśmy osobiście podróżowali z Larą Croft i pomagali jej w wypełnieniu misji ocalenia ludzkości. Technologia 4DX® dostarcza niesamowitych emocji, a to za sprawą bujających się, wibrujących foteli oraz zamontowanych na sali dmuchawom, stroboskopom czy deszczownicom. Poczuj na własnej skórze krople morskiej wody podczas sztormu, podmuch wiatru czy zapach dżungli. Przekonaj się sam jak to jest być super bohaterem!

Premiera „Tomb Raider” odbędzie się 6 kwietnia we wszystkich 35 kinach w 20 miastach w wersji 2D i 3D, w wersji IMAX® w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Cinema City Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz oraz Wroclavia (Wrocław).

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited.

Dodaj komentarz