Jorge Blanco zagra dwa koncerty w Polsce w 2018 roku!

Jorge Blanco odwiedzi Polskę w 2018 roku, w ramach europejskiej trasy koncertowej. Nad Wisłą zagra dwa koncerty – 21 marca w Krakowie i 22 marca w Warszawie. Artysta pracuje aktualnie nad debiutanckim albumem, który zapowiadają dwa, dobrze przyjęte single Risky Business i Summer Soul. Organizatorem koncertów w Polsce jest JVSGroup.

Meksykański aktor i piosenkarz postanowił skupić się na solowej karierze muzycznej. W 2016 roku podpisał kontrakt z wytwórnią Hollywood Records. Aktualnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem, który zapowiadają single Risky Business i Summer Soul.

Nowy singiel “Gone Is The Night” nagrany z Kris Kross Amsterdam ukaże się nakładem Spinnin’ Records już wkrótce – 24 listopada. Wydanie kolejnego utworu “Wasted Love” i EP jest planowane na początek 2018 r.

Jesienią 2017 roku muzyk wziął udział w trasie koncertowej amerykańskiego zespołu R5. Razem zagrali w największych europejskich miastach, w tym w Warszawie, gdzie Jorge został bardzo ciepło przyjęty przez publiczność. Wiosną następnego roku powróci do Europy ze swoim autorskim materiałem, który zaprezentuje także w Polsce – 21 marca w Krakowie i dzień później w Warszawie.

Piosenkarz i aktor zaczynał swoją karierę od udziału w High School Musical: La Selección, produkcji Disney Channel Latin America. Niedługo po tym zagrał rolę Jorge w filmie Viva High School Musical Meksyk: Pojedynek. W musicalu dał się poznać jako utalentowany wokalista. Ścieżka dźwiękowa z filmu, autorstwa Fernando Lopeza Rossi, ukazała się w 2008 roku i bardzo szybko zdobyła status złotej płyty, osiągając przy tym trzecie miejsce w sprzedaży w Sony BMG. Ważnym punktem dla młodego artysty okazała się rola Leona w serialowym hicie Violetta. Produkcję śledziło ponad 40 milionów widzów, czyniąc z głównych bohaterów gwiazdy. Sukces serialu przełożył się na popularność światowego tourne Violetta En Vivo i Violetta Live, z którym artyści gościli także w Polsce.

*             *             *

21 marca 2018 | Jorge Blanco | Klub Studio | Kraków

22 marca 2018 | Jorge Blanco | Progresja | Warszawa

Dodaj komentarz