Jack Reacher: Nigdy nie wracaj

A jednak… Jack is back w kinach IMAX

A4_Jack ReacherPo sukcesie kasowym na całym świecie, w wielkim stylu na ekrany powraca Tom Cruise jako Jack Reacher. Jak zawsze w przypadku filmów sensacyjnych z tym aktorem, mamy gwarancję szybkich zwrotów akcji, mnóstwo emocji, fantastycznych scen walk i popisów kaskaderskich. To wszystko możemy zobaczyć w precyzyjnej jakości obrazu na ekranach IMAX. Jack Reacher od 21 października, a bilety do kupienia na www.cinema-city.pl

Film można opisać jednym zdaniem. Jack Reacher to twardziel, którym chcą być faceci i którego pragną kobiety. Nie ma problemu z bijatyką i właściwie nie oszczędza się tych działaniach. Po czterech latach, Reacher wraca do swojej bazy w stanie Wirginia, aby spotkać się z dowódcą byłej jednostki. Niestety okazuje się, że nadal siedzi w więzieniu i czeka na proces, zaś Jack zostaje oskarżony o zbrodnię, której podobno dokonał 20 lat wcześniej. Musi teraz dowieść prawdy i swojej niewinności, a wtedy już wiadomo, że akcja filmu będzie na pełnym gazie! Akcja jest pełna wzlotów i upadków, jednak tu nie kończy się roller coaster, bowiem istnieje podejrzenie, że Jack ma córkę… To wszystko już brzmi jak niezły plan na wyjście do kina. A takie filmy zyskują +10 do oceny, gdy się ogląda w kinach IMAX,  gdzie obraz jest ostry jak brzytwa i charakteryzuje się jasnością wyższą o 60% oraz kontrastem barw większym o 40% niż gdziekolwiek indziej. Tutaj dostrzeżecie wszystkie prężące się mięśnie Toma Cruise’a, a popisy kaskaderskie, walki, pościgi i fajerwerki dosłownie „wciągną” was w akcję.

W rolach głównych występują: Tom Cruise, Cobie Smulders, Robert Knepper i Aldis Hidge. Za reżyserię odpowiada Edward Zicke.

https://www.youtube.com/watch?v=Vlfh5IOHyjw

Dodaj komentarz