Nowy album Hollis Brown

Zespół Hollis Brown z Nowego Jorku zapowiada swój nowy album, zatytułowany „Ozone Park”. Premierę materiału zaplanowano na 7 czerwca. Krążek promują utwory:

„Do Me Right”

„Bad Mistakes”:

Hollis Brown to ciężko pracujący rockowy zespół z Queens, w skład którego wchodzą wokalista i gitarzysta Mike Montali, gitarzysta Jonathan Bonilla, klawiszowiec Adam Bock oraz perkusista Andrew Zehnal. Nazwa grupy pochodzi od tytułu jednego z utworów Boba Dylana, „The Ballad Of Hollis Brown”. Zespół jest aktywny na rynku wydawniczym od 2013 roku – od tego czasu intensywnie koncertują w Stanach Zjednoczonych i Europie, zarówno jako headliner, jak i w roli supportu między innymi Citizen Cope, Counting Crows, Jackie Greene, Jesse Malin, the Zombies i wielu innych. Muzykę zespołu można usłyszeć w filmie „Bad Country” oraz w serialach telewizyjnych, takich jak: „Shameless”, „Kingdom” DirecTV i „Real World”.

10 utworów, które znalazły się na „Ozone Park” zostało nagranych w Unity Gain Studios w Fort Meyers na Florydzie, a wyprodukował je Adam Landry (Deer Tick, Rayland Baxter, Nikki Lane, Vanessa Carlton).

„Może to zabrzmi nieskromnie, ale naprawdę czujemy się jak ostatni z wielkich amerykańskich zespołów rockowych” – wyjaśnia Mike Montali. „Kiedy dziś grasz muzykę rockową, musisz uważać, aby nie zostać zaklasyfikowanym jako zespół retro – ktoś zawsze próbuje umieścić cię w ramkach lub w jakiś sposób zdefiniować. Zawsze porównują cię do innego artysty, do innego zespołu – nie mam nic przeciwko temu, ponieważ czasem to są wspaniali wykonawcy, ale … oni są już starzy. I naszą misją jest pokazać, że klasycznego rocka można podać dziś w nowoczesny sposób, który nie ustępuje w niczym rockowym klasykom. Stare granie, ale z dźwiękiem na miarę 2019 roku”.

Lista utworów na „Ozone Park”:

 1. Blood From A Stone
  2. Stubborn Man
  3. She Don’t Love Me Now
  4. Do Me Right
  5. After The Fire
  6. Forever In Me
  7. Someday Soon
  8. The Way She Does It
  9. Bad Mistakes
  10. Go For It

Dodaj komentarz