Wraca na scenę po 3 latach!
Jamal: „Ona osiągnie sukces!”

Bezkompromisowa wokalistka i autorka tekstów Netka zaskakuje odmienionym wizerunkiem w najnowszym teledysku do utworu „Kamikaze”. Na temat artystki, wypowiedział się Miodu, wokalista zespołu Jamal: „Netka wypełniła dziurę, która była w muzyce. Ona osiągnie sukces„.

“Kamikaze” jest zapowiedzią nadchodzącego albumu, który z pewnością będzie sporym zaskoczeniem dla fanów. To zupełnie nowe brzmienie i jakość. Usłyszymy tam elektro, raggamuffin, modern pop oraz rap. Płyta ukaże się jesienią 2016r. Warto czekać na ten krążek.

Netka, a właściwie Aneta Króliczek przygodę z muzyką zaczęła w wieku 11 lat, tworząc szkolny reggae’owy zespół M.A.M pod opieką Jarosława „Maxa” Szklarczyka z zespołu Druga Strona Lustra, Radio Propaganda.

W późniejszych latach współtworzyła hardcorowy zespół Czosnek, który w 2009 roku wydał płytę “Sometimes” w niezależnym wydawnictwie Nikt Nic Nie Wie. Od października 2011 roku działa pod pseudonimem Netka.

12 października 2012 roku artystka wydała debiutancką EP-kę pt. „Miasto” na której znalazło się 9 numerów. Na albumie gościnnie udzielili się: Druga Strona Lustra, Nalef (Prohibit), Kompanija Reggae Sound. Płytę promował klip do singla “Ławeczka”. 12 kwietnia 2013 odbyła się premiera drugiej EP-ki pt. “Sekrety Czasu” . Materiał promowany był singlem ” W stronę nieba „.

Wokalistka jest absolwentką Akademii Menadżerów Muzycznych oraz właścicielką Agencji Koncertowo-Wydawniczej Good Crew.
Aktualnie Netka pracuje nad nowym materiałem, którego premiera odbędzie się we wrześniu 2016 roku. Album promowany jest singlem “Kamikaze”.

Netka – Kamikaze [Official Video] 2016


Hopkins w UrbanRec! Zobacz jego nowy klip!

“Plan”, to pierwszy teledysk Hopkinsa promujący jego solowy album, który jesienią ukaże się nakładem wytwórni UrbanRec.

Wokalista ma na swoim koncie wiele koncertów na polskiej scenie klubowej oraz największych festiwalach w kraju. Po wydaniu dobrze przyjętej EP “Daleka Droga”, został zauważony przez jedną z największych wytwórni hip-hopowych, która wierzy w sukces artysty.

Hopkins, a tak naprawdę Piotr Chołżyński, wokalista znany z wcześniejszych występów z lubelskim zespołem Sensithief. Od 2007 roku zagrał mnóstwo imprez z czołowymi przedstawicielami polskiej oraz zagranicznej sceny reggae. Wystąpił również na największych festiwalach w kraju: Regałowisko, Reggaeland czy Ostróda Reggae Festival. W 2014 roku Hopkins we własnym nakładzie wydał mini-album pt. „Daleka Droga”. Po tym jak wydawnictwo pojawiło się na rynku, kariera młodego wykonawcy nabrała tempa. Warto dodać, że energia i melodyjne utwory, to wizytówka artysty. Uważa się, że to jeden z najbardziej obiecujących wokalistów młodego pokolenia. Jesienią 2016 roku nakładem UrbanRecords w sprzedaży pojawi się jego debiutancki album. Jego zapowiedź to piosenka „Plan”.

 Hopkins – Plan [Official Video]

Kolejne klipy zapowiadające album już niebawem!

 

Dodaj komentarz