Co w książkach piszczy? – czyli kolejna odsłona projektu „Filmowy Świat Przedszkolaka” w kinach Cinema City!

Wspaniałe przygody, odważni bohaterowie, magiczne miejsca, to wszystko znajdziemy na kartach książek. Cinema City zaprasza w niezwykłą podróż po literaturze już 22 listopada, podczas kolejnego spotkania z cyklu „Filmowy Świat Przedszkolaka”! Jak zawsze na koniec spotkania wszystkie maluchy zapraszamy na projekcję filmu. Tym razem będzie to pełen ciepła i humoru film „Książka Lili”. Masz swoją ulubioną książkę? Przynieś ją na spotkanie i podziel się wrażeniami!

W czwartek 22 listopada w Cinema City odbędą się nietypowe lekcje z literatury. Wszystkie dzieci ciekawe, jak ta podróż wygląda, zapraszamy do Cinema City na kolejne spotkanie w ramach „Filmowego Świata Przedszkolaka”. Dowiecie się, czy każdy może napisać książkę, dlaczego niektórych bohaterów książkowych lubimy bardziej a niektórych mniej. Dzieci będą mogły pochwalić się swoimi ulubionymi książkami, opowiedzieć jakie historie czytają najchętniej. Po spotkaniu mali widzowie obejrzą film „Książka Lili”. Będzie to opowieść o sympatycznej dziewczynce, bohaterce dziecięcej książki, która wypada ze swojego papierowego świata i zostaje uwięziona w miejscu, którego kompletnie nie zna. Lila odkrywa, że jedyną osobą na, którą może liczyć jest Ramon, właściciel książki, który od bardzo dawna jej nie czytał. Wraz z przyjaciółką, Lila rusza w niesamowitą i pełną wrażeń podróż, aby dowiedzieć się co wydarzyło się w życiu Ramona, który nie jest już dzieckiem i całkowicie zapomniał czym jest fantazjowanie. Ta pełna uroku i humoru historia z pewnością przypadnie do gustu jakże wymagającym młodym widzom.

„Filmowy Świat Przedszkolaka” to projekt skierowany do przedszkolaków oraz uczniów z pierwszych klas szkoły podstawowej. Jego celem jest pokazanie dzieciom tego, co najważniejsze w przystępny oraz zabawny sposób, a dzieci, dzięki różnorodnym tematom, mogą rozwijać swoje zainteresowania i pasje.

Spotkania „Filmowy Świat Przedszkolaka” składają się z dwóch części: bezpłatnych zajęć edukacyjnych i pokazu filmowego. Maluchy mogą także wygrać atrakcyjne nagrody, a na zakończenie wszyscy uczestnicy dostaną upominki. 22 listopada zapraszamy do 18 kin Cinema City w miastach: Bydgoszcz, Bytom, Częstochowa (Jurajska), Gliwice, Katowice Punkt 44/ IMAX®, Kraków Galeria Plaza/ IMAX®, Kraków Zakopianka, Lublin Felicity, Łódź Manufaktura/ IMAX®, Poznań Plaza/ IMAX®, Poznań Kinepolis, Starogard Gdański, Toruń Czerwona Droga, Warszawa Promenada, Warszawa Sadyba/IMAX®, Wrocław Korona, Wrocław Wroclavia/ IMAX® i Zielona Góra.

Bilety grupowe dostępne są w preferencyjnych cenach, a udział opiekunów jest bezpłatny.

Dodaj komentarz