Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
Jeszcze więcej wrażeń na sali ŠKODA 4DX w Cinema City

4dx_fantastyczneFani najsłynniejszego czarodzieja mają mnóstwo powodów do radości. Dopiero co premierę miała kolejna część książki o Harrym Potterze, a na wielkim ekranie pojawia się właśnie pierwszy spin-off sagi:  Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Pełen magii film najlepiej obejrzeć w formacie ŠKODA 4DX, gdzie wszystkie zaklęcia zyskują realny wymiar. Na własnej skórze odczujecie skutki wypowiadanych zaklęć, a nasze ruchome fotele zabiorą was prosto do nowojorskiego stowarzyszenia czarownic i czarowników.

Sala ŠKODA 4DX to miejsce, w którym filmowa fikcja dosłownie staje się rzeczywistością. Dzięki ruchomym fotelom i zaawansowanym rozwiązaniom środowiskowym oferuje absolutne, pełne efektów specjalnych kinowe przeżycie, w którym widz staje się częścią filmu.  Za sprawą technologii 4DX™ razem z bohaterami filmu widzowie odczuwają wrażenia zmysłowe, jak: wiatr, mgła, błyski piorunów i różnorodne czy zapachy! Brzmi magicznie! A w połączeniu z filmem pełnym efektów specjalnych wizyta w kinie będzie prawdziwą ucztą.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to pierwszy z pięciu filmów fabularnych, które powstały na podstawie, zaledwie 48-stronicowej książki o tym samym tytule. Cała historia rozpoczyna się w 1926 roku, siedemdziesiąt lat przed tym, gdy Harry Potter czytał książkę autorstwa Newta Skamandera. Pisarz wraca właśnie z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Jego krótki pobyt w Nowym Jorku pozostałby pewnie niezauważony, gdyby nie pewien „nie-czar”, czyli amerykański mugol o imieniu Jakub, źle skierowany magiczny przypadek oraz ucieczka kilku fantastycznych zwierząt Newta. Wszystko to zapowiada niezwykłe przygody w tajemniczym, nowojorskim stowarzyszeniu czarownic i czarowników oraz… nie lada kłopoty, zarówno dla świata magicznego, jak i nie-czarów.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to pozycja obowiązkowa zarówno dla wielkich i mniejszych czarodziejów, a także dla mugoli marzących o świecie magii. Zwłaszcza, że producent zapowiada realizację kolejnych części – planowanych na 2018 i 2020 rok.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć od 18 listopada w salach ŠKODA 4DX (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin,) kinach IMAX (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa) oraz we wszystkich kinach Cinema City.

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl

Z uwagi na wymiar doznań, nie zaleca się korzystania z foteli 4D dzieciom do lat 4 lub o wzroście poniżej 100 cm, kobietom w ciąży, osobom niepełnosprawnym, widzom starszym, ze schorzeniami serca, kręgosłupa lub szyi, chorobą lokomocyjną, chorym na epilepsję lub wrażliwym na efekty występujące podczas seansu (gwałtowny ruch, jaskrawe światło, itp.). Dzieci do lat 7 mogą korzystać z kina tylko pod opieką osób dorosłych.

Dodaj komentarz