DIE ANTWOORD: nowy utwór i szczegóły albumu!

DIE ANTWOORD ogłosili szczegóły dotyczące ich nowego albumu „MOUNT NINJI AND DA NICE TIME KID”. Grupa udostępniła też w sieci nowy utwór „Banana Brain”.

Kiedy Ninji, ¥o-landi i God zaczęli współpracować z The Black Goat i rozpoczęli pracę nad czwartym albumem Die Antwoord 2 lata temu, utwory były szorstkie, ciężkie i mroczne. „Wtedy płyta miała się nazywać  RATS RULE, ponieważ w życiu są zwycięzcy i przegrani, a my jesteśmy jeden poziom poniżej przegranych w tym popowym świecie. Ale mamy też świadomość, że nasz czas nadchodzi i że wkrótce przejmiemy wszystko”, mówią Die Antwoord. Później album planowano nazwać „We Have Candy”, co wyrażać miało szaleństwo i zabawę, które pojawiły się podczas pracy.

„Kiedy kończyliśmy album, odkryliśmy kolejną warstwę. Nasza płyta stała się wrażliwa, a czasem nawet słodka i romantyczna, ale też odważna i zagadkowa. To jak droga przez piekło, z misją która jest niemożliwa do zrealizowania, ale bardzo ważna. Musisz iść dalej, a kiedy się tego najmniej spodziewasz, okazuje się, że się udało. Nie możesz w to uwierzyć, jesteś lepszy, silniejszy i spokojniejszy” – kontynuują muzycy. Wtedy ¥o-landi zaproponowała „Dlaczego nie nazwiemy tej płyty „MOUNT NINJI & DA NICE TIME KID?”, a Ninji usiadł w fotelu i powiedział „Kocham Cię, jesteś geniuszem.

Lista utworów:

 1. WE HAVE CANDY
 2. DADDY
 3. BANANA BRAIN
 4. SHIT JUST GOT REAL feat. SEN-DOG
 5. GUCCI COOCHIE feat. DITA VON TEESE
 6. WINGS ON MY PENIS feat. LIL TOMMY TERROR
 7. U LIKE BOOBIES? feat. LIL TOMMY TERROR
 8. RATS RULE feat. JACK BLACK
 9. JONAH HILL
 10. STOOPID RICH
 11. FAT FADED FUCK FACE
 12. PEANUTBUTTER+JELLY
 13. ALIEN
 14. STREET LIGHT
 15. DARKLING
 16. I DONT CARE

Album Die Antwoord „MOUNT NINJI AND DA NICE TIME KID” ukaże się 16 września.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Test AntySPAMowy *