Daj się wciągnąć w fascynującą historię, która wydarzyła się naprawdę!

Premiera „Dunkierki” w Cinema City i IMAX® już 21 lipca!

Duma, odwaga i cierpienie składają się na losy bohaterów jednej z największych operacji wojennych. „Dunkierka” to najnowszy, mrożący krew w żyłach dramat wojenny Christophera Nolana w gwiazdorskiej obsadzie. W rolach głównych wystąpili Tom Hardy, Mark Rylance i Kenneth Branagh. Daj się wciągnąć w emocjonującą historię, która wydarzyła się naprawdę i obejrzyj film w kinach Cinema City lub przenieś się w sam środek wojennej akcji i zobacz „Dunkierkę” na gigantycznym, panoramicznym ekranie w IMAX®. Premiera już 21 lipca w Cinema City.

Dunkierka to kolejne dzieło brytyjskiego scenarzysty i reżysera Christophera Nolana. Po sukcesie takich filmów jak, „Incepcja”, „Interstellar” czy trylogii „Mrocznego Rycerza”, Nolan sięga po historię dużo bliższą swojemu sercu – bitwy o Dunkierkę.

„Dunkierka” to brytyjska historia z amerykańskim budżetem. Wroga armia otoczyła setki tysięcy Brytyjczyków i aliantów. Uwięzieni na plaży między morzem a siłami przeciwnika muszą stawić czoła niemożliwemu. Jak wyglądała słynna „Operacja Dynamo”? O losach alianckich żołnierzy opowie zdobywca Oscara® Mark Rylance, 4-krotnie nominowany do nagrody Akademii Filmowej Kenneth Branagh czy Tom Hardy. W tym filmie debiutuje także ulubieniec nastolatek – popularny piosenkarz Harry Styles.

Film „Dunkierka” został w większości nakręcony kamerami IMAX i specjalnie przygotowany tak, aby krystalicznie czysty dźwięk i niesamowicie żywy, barwny obraz dosłownie wciągnęły widzów w wir emocjonującej akcji.

Format IMAX był niezbędny do opowiedzenia tej historii. Chcieliśmy przenieść widzów na plażę, w powietrze czy na łódkę. IMAX zapewnia niesamowity obraz, głębię koloru. To było płótno, którego potrzebowaliśmy do zapisania tej historii – mówi Christopher Nolan.

„Dunkierkę” można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach oraz w wersji 2D w kinach IMAX : Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Manufaktura Łódź.

Od 1 lipca trwa wielka wakacyjna loteria KAŻDY BILET WYGRYWA! Przyjdź do kina Cinema City i zgarnij jedną z 1.000.046 fantastycznych nagród! Kup bilet na film i sprawdź, co wygrałeś! Czy będzie to ŠKODA Rapid, rejsy statkiem po Wyspach Kanaryjskich, rowery i stroje sportowe, karty UNLIMITED, a może bilety, popcorn lub inne nagrody kinowe? Loteria trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania nagród. Szczegóły akcji i regulamin na stronie www.cinema-city.pl oraz www.kazdybiletwygrywa.pl.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Dodaj komentarz