CzaroMarownik 2018_FRONT_RGB_72dpiKilka słów od wydawnictwa:

Pełen pozytywnych myśli na każdy dzień – CzaroMarownik 2018 – magiczny kalendarz.
Jeśli szukasz niepowtarzalnego kalendarza, który każdego dnia doda odrobinę magii do twojego życia, to najlepszym wyborem będzie CzaroMarownik. Ten wyjątkowy kalendarz stworzono dla kobiet takich jak Ty, które chcą czegoś więcej niż zwykłego kalendarium.
Dzięki niemu każdy dzień możesz zacząć magicznie i pozytywnie, bo poza dawką magicznych inspiracji CzaroMarownik oferuje również porcję pozytywnej energii. Każda strona kalendarza zawiera podstawowe informacje astrologiczne oraz kieruje do czytelnika pozytywne przesłanie.
CzaroMarownik to również świetny poradnik, w którym znajdziesz mnóstwo artykułów, praktycznych porad i przepisów w dziedzinie urody, zdrowia i mody.
Pełen pozytywnych myśli na każdy dzień CzaroMarownik 2018 sprawi, że:
– poznasz szczegółowy horoskop dla swojego znaku zodiaku na 2018 rok i sprawdzisz, co przyniesie los w sprawach miłości, kariery i zdrowia,
– wypróbujesz przepisy na zdrowe dania i receptury na naturalne kosmetyki,
– odkryjesz magiczne ciekawostki oraz porady, jak zadbać o ciało, urodę i duszę, znajdziesz idealny organizer w eleganckiej formie dopasowany do twojej torebki.
Z CzaroMarownikiem 2018 czeka cię wspaniały rok. Daj się zaczarować!

W ostatnich latach kalendarz stał się dla mnie niezbędnym elementem wyposażenia torebki. Zawsze staram się wybrać taki, który spełniałby funkcje kalendarza i zarazem notatnika, a przytym miał w sobie coś „magicznego”. Dlatego, kiedy kilka dni temu usłyszałam o CzaroMarowniku od Wydawnictwa Kobiecego od razu stwierdziłam, że jest to kalendarz w stu procentach przeznaczony dla mnie. Już sama okładka i tytuł sugerujący magiczną zawartość niezwykle zachęciły mnie do przekonania się, co znajduję się w środku. Więc kiedy otrzymałam egzemplarz przedpremierowy niesamowicie się ucieszyłam, że będę mogła to zrobić.

Już pierwsza strona bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Zazwyczaj na początku każdego kalendarza znajduje się formularz informacyjny, gdzie z roku na rok pojawiają się coraz bardziej absurdalne pola do wypełnienia. CzaroMarownik również posiada taki formularz, jednak nie znajdziemy w nim pola typu, podaj numer konta bankowego czy powtarzającego się kilka razy adresu kontaktowego, ale za to znajdziemy miejsce do zapisania sobie, jaki jest nasz żywioł, znak zodiaku czy kamień mocy. Wydało mi się to bardzo ciekawą formą odmiany od standardowych (nudnych) kalendarzy, które jedynie ciągle przypominają nam o szarej rzeczywistości.

Bardzo spodobało mi się, także to, że twórcy tego kalendarza poświecili na każdy dzień sporą ilość wolnego miejsca, którego spokojnie wystarczy na zapisanie ważnych informacji i drobnych notatek. Na dodatek wszystkie dni w CzaroMarowniku okraszone są mottem pozytywnie nastrajającym na rozpoczynający się dzień. Dla mnie to strzał w dziesiątkę.

CM2018_

Jak przystało na magiczny kalendarz, znajdziemy tutaj również horoskop na cały rok, a także dowiemy się jakie afrodyzjaki znajdują się w naszej kuchni. Poznamy również sztukę dobrych nawyków oraz wiele innych ciekawych informacji i przydanych rad.

CzaroMarownik to idealny kalendarz dla każdej „zwariowanej” kobiety, która ma dość nudnej i pozbawionej magii codzienności. Gorąco polecam!

 Aleksandra

CzaroMarownik

Dodaj komentarz