Czarny humor w najlepszym, marvelowskim wydaniu czyli „Deadpool 2”!

Premiera w Cinema City, IMAX®, Dolby Atmos® i 4DX®

Zbliża się premiera drugiej części hitu „Deadpool”, znanego wszystkim fanom komiksów Marvela . Czym główny bohater Wade zaskoczy widzów w kolejnej odsłonie blockbustera? Jakie przygody i trudności napotka na swojej drodze? Przekonamy się już 18 maja, podczas premiery w Cinema City! Film będzie dostępny w najnowocześniejszej technologii IMAX®, gdzie głębia kolorów i krystalicznie czysty obraz wyświetlany na panoramicznym ekranie sprawią, że poczujemy jakby Deadpool stał tuż obok nas. Fani naprawdę mocnych wrażeń muszą wybrać się na seans w salach ŠKODA 4DX®. Tam technologia 4DX® wstrzeli nas w sam środek ekstremalnej akcji. „Deadpool 2” będzie też wyświetlany w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos®, gdzie dźwięk otacza widza z każdej możliwej strony. Tu żaden żart nie umknie naszej uwadze. Premiera już 18 maja.

„Deadpool 2” powraca ze zdwojoną dawką humoru! Główny bohater, Wade, znany z niewyparzonej gęby, jest mocno poturbowany po wypadku na desce surfingowej. Chce się skupić na swojej ukochanej i hodowli buldoga francuskiego. Jednak superbohater szybko znudzi się marzeniami klasy średniej i przycinaniem ogródka na przedmieściu. Ukochana będzie musiała zająć się pieskiem, aby on mógł zmierzyć z wojownikami ninja i człowiekiem z metalu. W drugiej części blockbustera, do głównego bohatera dołączają nowi kompani, zabójczy Cable i zniewalająco piękna Domino. Razem utworzą superdrużynę o kryptonimie X-force, z którą nikt nie chciałby spotkać się po zmroku. „Deadpool 2” szykuje dla nas jeszcze więcej niekonwencjonalnego humoru Marvela i niezliczoną ilość ekscytujących zwrotów akcji. Tego nie można przegapić! Premiera już 18 maja w Cinema City.

Film będzie wyświetlany między innymi w salach IMAX®, gdzie widza oczaruje krystalicznie czysty obraz o zwiększonej jasności i kontraście, a specjalna technologia wywoła wrażenie, jakby główny bohater stał tuż obok. Trudno będzie oprzeć się pokusie, by nie poklepać Deadpoola po ramieniu! Intensywne doznania gwarantuje głębia barw, nasycone kolory i ostrzejszy obraz w sali o układzie amfiteatralnym. Dodatkowo, tylko w IMAX® widzowie będą mogli otrzymać wyjątkowe, kolekcjonerskie plakaty „Deadpool 2”!

A4_DeadpoolNaprawdę mocne uderzenie akcji będzie można poczuć w sali ŠKODA 4DX®. Technologia 4DX®, oddziałująca na wszystkie zmysły, wciągnie widza w sam środek marvelowskiego świata. Poczuj świst pistoletowych kul przelatujących tuż obok i wczuj się w rolę superbohatera ocierającego się o śmierć. Takie efekty tylko dla fanów wyjątkowo ekstremalnych wrażeń!

„Deadpool 2” wyświetlany będzie też w formacie 2D w salach z nowoczesnym nagłośnieniem Dolby Atmos®, stworzonych dla tych, którzy cenią wyjątkowe przeżycia audio. Niesamowite wrażenia akustyczne oraz dźwięki otaczające widzów z każdej możliwej strony pozwolą usłyszeć każdy szelest czy mruknięcie w dialogach bohaterów.

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D, w wersji IMAX® w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław), oraz w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos® w kinach: Białołęka (Warszawa) i Wroclavia (Wrocław).

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Dodaj komentarz