Chemia rusza w trzecią trasę koncertową.

 

Zespół przyjedzie do Wytwórni z utworami z albumu „Let me”.

Premiera płyty jest planowana na 18 września 2015 roku. Nowy, pełen mocnych riffów album powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował muzykę takich zespołów, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC i Aerosmith.

Album ukaże się równocześnie w całej Europie, a chwilę później w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Japonii. Zespół już zaczął swoją trasę promocyjną w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Na świecie wita się z publicznością za pomocą dwóch hasztagów #GoodMornigWorld#WeAreFromPoland.

Teledysk FUN GUN – promujący płytę 'LET ME’:

Numer został wybrany jednogłośnie na międzynarodowy singiel przez promotorów z całej Europy, w tym oczywiście też z Polski.
Wszyscy stwierdzili, że w najlepszy sposób definiuje styl Chemii.

Koncept teledysku jest wynikiem artystycznej kreacji zespołu oraz producentów z Anglii. I w taki właśnie postindustrialny sposób Chemia przywita się z publicznością na całym świecie!

Gość specjalny – Killing Silence

Killing Silence to energetyczny kopniak, którego długo nie zapomnicie. Przyjdźcie na koncert i przekonajcie się, dlaczego wygrali Antyfest 2014 i zagrali przed Black Sabbath na Impact Festival. Killing Silence – rock power is coming!

Ikona wpisu pochodzi ze strony:http://www.chemiasound.com/en/photo/band-photos,15/

Dodaj komentarz