Brodacze Live Act

Albus Dumbledore, Mieszko I oraz Święty Mikołaj to tylko przykłady postaci, które dowodzą, że owłosienie w okolicach ust i polików predestynuje do rzeczy wielkich.

Brody rosną nam nie od wczoraj, a ale nie o brodach tu się będziemy rozpisywać.

Zapraszamy na podróż w krainę elektroniki miksowanej z pięknem brzmienia żywych instrumentów. Biodra i gira same się gibią, a o dobry vibe dbają poznańscy elektro-brodacze, co to grają #beardoelectro.

#beardoelectro to mieszanka autorskich bitów z żywym wykorzystaniem instrumentów takich jak gitary, syntezatory, flażolety i wokale. Dodatkowej przestrzeni dodaje również żywy dubmaster czyli przepuszczanie poszczególnych instrumentów przez rozmaite efekty.

Brodacze dwukrotnie zostali zaproszeni do udziału w trasach koncertowych ŁĄKI ŁAN bardzo szybko zyskując rzeszę sympatyków. W pierwszym roku działalności zagrali w największych salach w kraju: Wytwórnia w ŁodziStary Maneż w Gdańsku, Atlantic w Gdyni, A2 weWrocłąwiu czy Teatr Łaźnia Nowa Krakowie. Ponadto wystąpili na festiwalach takich jak jak: Spring Break, Kortowiada, Bachanalia, Kazimiernikejszyn, Cekcyn Electronic Music Festival czy Deep Sky – Electronic Music Festival.

Ich koncerty to mnóstwo energii i spora dawka mniej lub bardziej kontrolowanej ekspresji.

SKŁAD: Kuba Kałamaja – bity, synty, gitary, wokale, rozboje i kradzieże Wojciech Kucharski – gitary, wokale, flety, sample, dubmaster, gwałty na zlecenie i bez zlecenia Kamil Neumann – realizator, brawurowa jazda czinkłoczento

Dodaj komentarz