Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na imprezę Brennnessel On Tour 2015: KAMP! + Oxford Drama. Muzyków zobaczyć będzie można 7 listopada w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Kamp! kończą aktualnie pracę nad nowym albumem, którego premiera planowana jest jeszcze w tym roku! 

Wydana latem 2014Kamp! „Baltimore EP” była powrotem do krótkich form, od których zaczęła się wydawnicza działalność Kamp!. Materiał nagrany w Madrycie i wydany nakładem Cascine Records, amerykańskiego labelu specjalizującego się w alternatywnym popie, został ciepło przyjęty zarówno na zachodzie jak i na polskim rynku. Jednak jak dobry nie byłby każdy kolejny singiel czy utwór Kamp! – czego świadomi byli również muzycy – nie zastąpi on kolejnego longplaya.

Tomek, Michał i Radek pracują nad drugą płytą od początku roku. Działalność studyjna została poprzedzona świadomym oderwaniem się od social mediów, wywiadów czy koncertowania. Jedynymi przeszkodami w realizowaniu planów studyjnych zespołu była działalność prowadzonej przez muzyków wytwórni Brennnessel, gra NBA2k15 oraz codzienne mecze koszykówki na przedstudyjnym parkingu. Muzycy zapowiadają, że nowy materiał będzie zaskakujący, bezkompromisowy i wart dyskusji.

Premiera krążka daje też pretekst nowej ogólnopolskiej trasie koncertowej –w ramach trzeciej edycji Brennnessel on Tour, gdzie Kamp! towarzyszyć będzie zespół Oxford Drama.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Test AntySPAMowy *