Szukasz wrażeń bez limitu?

Cinema City Unlimited rozdaje karnety na Open’er Festival!

Co ma wspólnego Open’er Festival z Cinema City Unlimited? Spotkanie z plejadą gwiazd – ciepło… Dostęp do wrażeń bez limitu – cieplej… Karnety na Open’era za kreatywne hasło dla karty Unlimited, zapewniającej dostęp do nielimitowanej liczby filmów w kinach Cinema City – gorąco! Tylko do 2 czerwca do zgarnięcia 16 wejściówek na czterodniową muzyczną przygodę dla Ciebie i przyjaciół. Nie przegap! Konkurs #OpenerUnlimited na stronie www.cinema-city.pl/konkursopener.

Chcesz zobaczyć na żywo Florence and The Machine, Pharrella Williamsa, Bastille, Red Hot Chili Peppers i przeżyć wrażenia bez limitu? Weź udział w konkursie Cinema City! Wystarczy popisać się kreatywnością i do 2 czerwca przesłać za pośrednictwem strony www.cinema-city.pl/konkursopener oryginalne hasło dla programu abonamentowego Unlimited.

image001W konkursie #OpenerUnlimited do wygrania karnety dla Ciebie i paczki Twoich znajomych na tegoroczny Open’er Festival (Gdynia, 29.06-2.07.2016):

  • I miejsce: 6 karnetów 4-dniowych
  • II miejsce: 4 karnety 4-dniowe
  • III miejsce: 2 karnety 4-dniowe
  • IV miejsce: 2 karnety 4-dniowe
  • V miejsce: 2 karnety 4-dniowe

Czym jest Unlimited? To 12-miesięczny program abonamentowy oferujący możliwość oglądania nielimitowanej liczby filmów w 33 kinach Cinema City, w 20 miastach w Polsce. Za 49 zł miesięcznie w całej Polsce lub 42 zł poza Warszawą, wchodzisz do dowolnego kina Cinema City, tak często, jak tylko chcesz! Posiadacze kart Unlimited mogą korzystać z oferty seansów 2D codziennie, bez żadnych dopłat – w tym z zakupu biletów online, a także otrzymują zaproszenia na pokazy specjalne, tylko dla członków klubu.

Program Unlimited zadebiutował w Polsce z początkiem grudnia 2015 roku. Od maja 2016 r. Po opłaceniu rocznego abonamentu przez osobę pełnoletnią, kartę Cinema City Unlimited można podarować także dziecku lub młodzieży do 18. roku życia

Nie czekaj i już dzisiaj wymyśl hasło dla karty UNLIMITED! Może to właśnie TY zgarniesz karnety i na żywo zaśpiewasz z Pharrellem Williamsem „Happy”!

Regulamin i szczegóły konkursu dostępne są na stronie www.cinema-city.pl/konkursopener

Dodaj komentarz