„Predator” nadchodzi!

Najnowsza część „Predatora” trafi na ekrany kin Cinema City już 14 września! Kolejną odsłonę hitowej serii science fiction, będzie można oglądać w najlepszej jakości na panoramicznych ekranach IMAX®, w naszpikowanych efektami salach 4DX®  oraz w 3D.

Mały chłopiec, Rory McKeena (w tej roli najbardziej rozchwytywany wśród aktorów dziecięcych, znany z „Room” – Jacob Tremblay) przypadkowo uruchamia alarm, który ściąga na ziemię grupę Predatorów, śmiertelnie niebezpiecznych kosmicznych łowców, groźniejszych niż kiedykolwiek wcześniej. Zabójcy są tym razem o wiele silniejsi i bardziej przebiegli dzięki genetycznym modyfikacjom DNA. Los całej ludzkości spocznie w rękach grupy byłych żołnierzy i sfrustrowanego nauczyciela przedmiotów ścisłych, a główna walka rozegra się na ulicach małego amerykańskiego miasteczka. W filmie, oprócz Jacoba Trembley’a wystąpią: Boyd Holbrook (Quinn McKenna), Trevante Rhodes (Williams), Keegan-Michael Key (Coyle), Olivia Munn (Casey Bracket), Thomas Jane (Baxley), Alfie Allen (Lynch) i Sterling K. Brown (agent rządowy).

Reżyserem filmu jest Shane Black, autor (reżyser i scenarzysta) przebojowej trzeciej części „Iron Mana”. Co ciekawe, S. Black znany jest fanom serii z roli Hawkinsa w oryginalnym „Predatorze” z 1987. Muzykę do filmu skomponował Henry Jackman, znakomity kompozytor, autor ścieżek dźwiękowych do takich filmów jak: „Kapitan Phillips”, „Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki”, „Ralph Demolka”, „Kapitan Ameryka” i wielu, wielu innych. Zdjęcia do filmu w większości nakręcono w kanadyjskiej Kolumbii Brytyjskiej i Vancouver. „Predator” to jeden z tych filmów, które obowiązkowo trzeba obejrzeć w wersji IMAX® w kinach Cinema City. Dzięki panoramicznemu ekranowi, można cieszyć się niezwykłą głębią kolorów, krystalicznym obrazem, kontrastem, zwiększoną jasnością i ostrością co pozwoli na przeżycie niezwykle intensywnych i realistycznych doznań filmowych. Dodatkowo cyfrowy system dźwiękowy dopasowany indywidualnie do każdej sali sprawi, że żaden szelest nie umknie twojej uwadze. Najnowszego „Predatora” w kinach Cinema City będzie można zobaczyć także w technologii 4DX® oddziałującej na dosłownie wszystkie zmysły. Podmuchy wiatru, ryk silników ścigających się samochodów, a nawet dym z eksplozji – wszystko to poczujesz na własnej skórze właśnie dzięki 4DX®.

Film będzie można następnie obejrzeć we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach w wersji 2D i 3D , natomiast w wersji IMAX® w 3D w kinach Cinema City: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), a w salach 4DX® w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław).

Dodatkowo we Wrocławiu (Wroclavia) najnowszego „Predatora” będzie można obejrzeć w jednej z trzech kameralnych sal Cinema City Wroclavia VIP, oferujących widzom kino w wersji all inclusive z dodatkowym menu restauracyjnym do wyboru i innymi atrakcjami.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Dodaj komentarz