Lorein prezentuje ostatni teledysk promujący „Złamania”

3 lutego zespół Lorein wydał, nagraną dzięki crowdfundingowemu wsparciu, płytę „Złamania”. Album cieszący się uznaniem słuchaczy oraz krytyków muzycznych promowały takie utwory jak „Fale”, „Dźwięki Rozstania”, czy „Wisła” Grupa zaprezentowała ostatni, tytułowy teledysk z tego krążka.

Jak mówi Łukasz Lańczyk, wokalista, gitarzysta, klawiszowiec i autor tekstów zarazem: Kawałek „Złamania” jest wspólną wypadkową emocji pojawiających się na całej płycie. To historia o człowieku, który nie potrafi pogodzić się z odejściem drugiej osoby. Targające nim emocje są tak silne, że myślenie staje się irracjonalne, a nawet destrukcyjne. Mam wrażenie, że większość z nas, choć raz, była w takiej toksycznej relacji, stąd też pomysł na piosenkę.

Video powstało w ramach projektu „Inny Wymiar Muzyki”. Podobnie jak w przypadku klipów do „Wisły” i „Falconera” teledysk został zrealizowany przy współpracy z Robertem Beganem.

Więcej o Lorein:

image001Na koncie mają kilkaset koncertów i Finał programu Must Be The Music (tv Polsat). Laureaci kilku ogólnopolskich nagród, takich jak: „Złoty Mikrofon” czy „Muzyczne Scyzoryki”. Trzykrotnie wybrani „Zespołem Roku” Polskiego Radia Kielce. 3 lutego 2017 roku premierę miał album „Złamania”, nagrany dzięki crowdfundingowemu wsparciu ponad 1800 Fanów! Płytę promują m.in. single „Fale”, wybrane przez słuchaczy radia Muzo Fm, jednym z 50 najlepszych utworów 2016 roku oraz „Dźwięki rozstania”, które mają obecnie ponad 430 tys. Wyświetleń w serwisie YT. W „Rockowej 100-ce” najlepszych kawałków 2012 i 2013 roku Eski Rock znalazły się kawałki „Krótkowzroczność”, „Świat Rzeczy” oraz „Pozytywny” z drugiej płyty grupy. W lipcu 2014 roku zespól wystąpił też na głównej scenie Festiwalu w Jarocinie. Wokalista, Łukasz Lańczyk, doceniony został także przez muzyków zespołu Myslovitz, którzy po odejściu Artura Rojka, zaproponowali mu zastąpienie frontmana.

Dodaj komentarz