ISTNY CYRK

Pierwsza odsłona wizualnej strony płyty Bovskiej pod tytułem  „Cyrk”!!!

„Cyrk” jest singlem promującym najnowszą płytę Bovskiej pt. „Pysk”.

Teledysk do nowego utworu to mocno metaforyczna podróż po wielobarwnym, cyrkowym świecie, w którym absolutnie wszystko jest możliwe.

Reżyserem i autorem scenariusza jest Martyna Iwańska, laureatka wielu prestiżowych wyróżnień, m.in. YACHa w kategorii najlepszej reżyserii. Teledyski jej autorstwa były prezentowane na licznych międzynarodowych festiwalach, m.in. w Nowym Jorku, Los Angeles oraz Berlinie.

„Idea była prosta: chciałam wykreować wysmakowaną, nieco groteskową przestrzeń cyrku, w której fikcja będzie się mieszała z rzeczywistością. Figlarny świat, w którym ludzie i przedmioty przeczą grawitacji, głowy są wielkości ścian, a zdefragmentowane ciała tworzą magiczne kolaże. To wszystko z delikatnym przymrużeniem oka i lekką przesadą.” – mówi Martyna Iwańska

„Piosenka Cyrk to opowieść pół żartem pół serio mieniąca się wieloma kolorami zarówno tekstowo jak brzmieniowo. Dzięki niej cały nowy album „Pysk” zapełnił się dzikimi zwierzętami i osobliwościami. Teledysk, zrealizowany z przymrużeniem oka, stanowi idealne dopełnienie tego utworu”  – dodaje Bovska.

Niebanalną scenografię stworzyli  Marta Zając i Jakub Zwolak. Charakteryzacja oraz make up bohaterów autorstwa Ady Merskiej i Gosi Sulimy – dodaje producent Magdalena Czmuda.  Mecenasem teledysku jest Dr Irena Eris ProVoke.

Zdjęcia do teledysku wykonał Konrad Spyra. Producentem klipu jest Sputnik Studio, za post produkcję odpowiada studio MIŁO

Backstage_teledysk_cyrk13 Backstage_teledysk_cyrk11 Backstage_teledysk_cyrk4

Dodaj komentarz