Welcome to Night Vale

Kategoria:

Z przyjemnością zapraszamy na niezwykły wieczór z Welcome Night Vale – twórcy kultowej serii podcastów wystąpią w Warszawie 17 października w Palladium! Będzie to pierwsza wizyta Welcome To Night Vale w naszym kraju!

Twórcy zapowiadają nowy scenariusz („Ghost Stories”), muzykę na żywo oraz specjalnych gości!

Welcome To Night Vale to seria interesujących podcastów, opowiadająca o losach mieszkańców tytułowego miasta Night Vale, położonego w południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. „Musimy obawiać się tylko siebie. Jesteśmy bezbożnymi, strasznymi ludźmi” – motto wyimaginowanego miasta mówi samo za siebie.

Podcasty pojawiają się w sieci dwa razy w miesiącu. Treść każdego odcinka opowiadana jest przez inną osobę, co jeszcze bardziej potęguje chęć sięgnięcia po kolejny odcinek tajemniczej historii. Za muzyczne tło, które modelowo wpisuje się w klimat opowiadanych anegdot, odpowiada pochodzący z Brooklynu kompozytor i producent, Disparition.

Odcinki udostępniane są na oficjalnym kanale Welcome to Night Vale na portalu YouTube w każdy pierwszy i piętnasty dzień miesiąca. Podcast można subskrybować także poprzez iTunes, Stitcher, Soundcloud oraz Libsyn. Warto wspomnieć, że w lipcu 2013 roku amerykańska audycja radiowa stała się najczęściej pobieranym słuchowiskiem na iTunes.

Zapraszamy!

Autor: redakcja

22.04.2016