Trasa koncertowa Piotra Roguckiego!

Kategoria:

Piotr Rogucki i Karolina Kominek w namiętnym teledysku „Całuj się”/ 6 marca startuje solowa trasa Piotra Roguckiego!

Piotr Rogucki publikuje teledysk do piosenki „Całuj się” z najnowszej płyty „J.P. Śliwa”. U boku muzyka w klipie wystąpiła aktorka Karolina Kominek. Duet tworzy intrygujący obraz pokazujący historię pewnej namiętności. 6 marca rusza trasa koncertowa Piotra Roguckiego promująca wydawnictwo „J.P. Śliwa”.

Za pomysł i reżyserię videoklipu odpowiada duet Zosia Zija i Jacek Pióro, autorzy m.in. teledysku do utworu „Dobrze” Piotra Roguckiego. Zwiewna jak sen opowieść o miłosnym związku dwojga ludzi, zmysłowa i utrzymana w tajemniczym klimacie – tak wygląda klip do piosenki „Całuj się”. Zdjęcia do drugiego singla powstawały w mieszkaniu na warszawskiej Pradze, w klubie Bank i podziemiach Dworca Zachodniego. Teledysk to zestaw impresji dotyczących życia dwojga kochanków, historia blasków i cieni bardzo mocnego, krótkiego, ale pełnego doznań związku.

Kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć, posłuchać utworu „Całuj się” zapraszam.

Piosenkę „Całuj się” oraz pozostałe utwory z płyty „J.P. Śliwa” będzie można wkrótce usłyszeć na żywo w 9 polskich miastach (m.in. w Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Warszawie). Zespół w składzie: Ola Rzepka (klawisze, perkusja, wokal), Adam Marszałkowski (perkusja), Marcin Kobza (elektronika, gitara, wokal), Marcin Ritter (bass, kontrabas), Piotr Rogucki (wokal, gitara), zaprezentuje performatywne widowisko składające się z muzyki (pojawią się również utwory z wcześniejszych solowych płyt Roguckiego), elementów teatralnych bazujących na dramacie „J.P. Śliwa” oraz dynamicznych wizualizacji wyświetlanych na trzech ekranach.

Ma to być w założeniu koncert – opowieść, ale wymagający intelektualnego zaangażowania odbiorcy. Na pewno nie należy się nastawiać na prostą rozrywkę z przytupem – mówi Piotr Rogucki.

Trasa Piotra Roguckiego promująca wydawnictwo „J.P. Śliwa”:

06.03 Poznań, Blue Note
17.03 Kraków, Studio
18.03 Rzeszów, Pod Palmą
19.03 Katowice, MegaClub
20.03 Wrocław, Stary Klasztor
01.04 Zielona Góra, Kawon
02.04 Łódź, Wytwórnia
03.04 Gdańsk, Parlament
07.04 Warszawa, Stodoła

Autor: redakcja

26.02.2016