Music & Water Festival

Kategoria:

music-and-water-festival

28 sierpnia w Rybniku rusza jedyne w Polsce wydarzenie muzyczne odbywające się na wodnym obiekcie. Nie ma takiego drugiego miejsca w Polsce, gdzie od rana można słuchać ulubionych artystów stojąc w wodzie w bikini lub uprawiając ulubiony sport, a wieczorem obejrzeć na pobliskim stadionie koncerty gwiazd! Organizatorzy stawiają na niewymuszoną atmosferę, luz i młodość. Gwiazdami festiwalu będą zespół HURTS i Dawid Podsiadło!

Klimatyczny Music & Water Festival na jeden dzień zamieni nowoczesny obiekt w miejsce muzyczne i magiczne. Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybniku, na który składają się Stadion Miejski oraz na Kąpielisko Ruda, powstaną dwie tematyczne strefy i staną trzy sceny, na których wystąpią artyści będący w przededniu wielkich triumfów oraz gwiazdy, których przeboje od lat szturmują listy przebojów.

W Strefie Water zagrają artyści polskiej sceny muzycznej oraz DJ’e. Organizatorzy zapewnią także aktywności sportowe, m.in. Wake i Stand Up Padle.

nonameWieczorem, w Strefie Music, na Scenie Głównej zagra między innymi brytyjski duet HURTS. Zespół zdobył serca fanów na całym świecie wydając w 2010 roku debiutancki album „Happiess”. HURTS promuje obecnie swój trzeci album „Surrender”, wydany jesienią 2015 roku nakładem wytwórni Columbia Records. Ze sceny zabrzmią zarówno nowe jak i znane z poprzednich krążków przeboje – Wonderful life, Better Than Love, Some Kind of Heaven.

To nie koniec niespodzianek na Scenie Głównej. W rodzinne rejony powróci urodzony w Dąbrowie Górniczej Dawid Podsiadło. Od czasu ukończenia liceum i szkoły muzycznej w klasie puzonu minęło zaledwie kilka lat, a ma on już na koncie dwie przebojowe, pokryte złotem i platyną płyty: “Comfort And Happiness” i “Annoyance And Disappointment”. Dawid jest dziś bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych i uznanych artystów w naszym kraju oraz zdobywcą pięciu statuetek Fryderyka.

Tworząc Music & Water Festival pragniemy wpisać się w nurt odkrywania muzyki na żywo, i wspólnego przeżywania muzycznych emocji. Jednocześnie pragniemy dla Rybnika wydarzenia modnego i śmiałego, które wpisuje się doskonale w klimat i możliwości tego miejsca – mówi Radosław Drozda, dyrektor generalny festiwalu w imieniu organizatorów wydarzenia. To miejsce do równoczesnej zabawy przy muzyce i korzystania z nowoczesnego kąpieliska i zalewu z bogatą ofertą relaksu i aktywności – dodaje prezydent Rybnika Piotr Kuczera.

Sprzedaż karnetów Karnety na Music & Water Festival dostępne są w kasie Teatru Ziemi Rybnickiej oraz we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży sieci Eventim.

1. Karnet Golden (Wejście do strefy Golden Circle / Strefa Stadion z dostępem do Strefy Water)- 139 PLN

2. Karnet Silver (Wejście na Trybunę / Strefa Stadion z dostępem do Strefy Water)- 99 PLN od 21.06; 109 PLN od 01.08; 119 PLN od 15.08; 129 PLN na tydzień przed Festiwalem

3. Karnet Bronze (Wejście na Płytę / Strefa Stadion z dostępem do Strefy Water)- 89 PLN od 21.06; 99 PLN od 01.08; 109 PLN od 15.08; 119 PLN na tydzień przed Festiwalem

Music & Water Festival – pierwsza edycja festiwalu odbędzie się 28 sierpnia 2016 roku na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybniku – Stadion Miejski i Kąpielisko Ruda.

Więcej informacji: www.musicwaterfestival.pl
Organizator – Konsorcjum SKY LIVE Group i Rochstar SA
Partnerzy: Miasto Rybnik

Autor: redakcja

25.06.2016