Król Swingu

Kategoria:

Plejada gwiazd, zachwycająca muzyka w wykonaniu orkiestry, ogromna dawka humoru oraz historia, która zachwyci wszystkich.

img.phpZapraszamy na musical Król Swingu oparty o fabułę filmu „EXCENTRYCY” w reżyserii Janusza Majewskiego.

Po raz pierwszy na scenie wystąpią wspólnie Maciej Stuhr oraz Kuba Badach. W swingowych przebojach Glenna Millera, Duke`a Ellingtona czy Cole`a Portera usłyszymy również Sonię Bohosiewicz i Natalię Rybicką. Muzyka w spektaklu „Król Swing” nie jest tłem, lecz pełnoprawnym bohaterem. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada Wojciech Karolak, a orkiestrę poprowadzi wybitny jazzman Wiesław Pieregorólka. Półtoragodzinny spektakl będzie naszpikowany przebojami. Na żywo usłyszymy między innymi: „I`m Getting Sentimental”, „On the Sunny Side of the Street” , „Chattanooga Choo Choo” czy „I`ve Got You Under My Skin”.

Premierę musicalu zaplanowano na 8 kwietnia 2016 r. we wrocławskiej Hali Stulecia, następnie KRÓLA SWINGU spotkać będzie można 9 kwietnia w Szczecinie (Azoty Arena) i 10 kwietnia w Poznaniu (Hala Widowiskowo- Sportowa Arena).Ten musical to świetna propozycja dla miłośników dobrej muzyki, granej i śpiewanej przez jednych z najwybitniejszych artystów w naszym kraju, ale to również świetny pomysł dla całej rodziny, aby zagłębić się w magię minionej epoki i dużą dawkę pozytywnego humoru.

8 kwietnia – Wrocław – Hala Stulecia godz. 20.00
9 kwietnia – Szczecin – Azoty Arena godz. 20.00
10 kwietnia – Poznań – Poznań Arena godz. 20.00
Zapraszamy!!
Autor: redakcja

20.02.2016