„GHOST IN THE SHELL” 12 minut w nowej rzeczywistości!

Kategoria:

DWIE PIERWSZE SCENY „GHOST IN THE SHELL”
12 MINUT W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI

Zaproszenie_Pokaz_Ghost_In_The_ShellW sobotę 25 marca o godzinie 18:15, na tydzień przed kinową premierą, 1 500 szczęśliwców zobaczy ekskluzywny 12-minutowy fragment filmu „Ghost in the Shell” w wersji 3D w kinach IMAX w 5 miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Katowicach. Takich scen nie widziałeś jeszcze w kinie! Kamera pokazuje każdy etap transformacji Scarlett Johansson w robota oraz spektakularne sceny walki.

Na widzów czeka pokaz ekskluzywnego fragmentu filmu na gigantycznym ekranie w znakomitej jakości obrazu i dźwięku w wersji 3D w kinach IMAX. Pokazom towarzyszyć będą spotkania ze słynnymi blogerami i youtuberami: w Krakowie gościem specjalnym będzie Marcin Dubiel, w Katowicach wystąpi Stuart Burton (Stuu Games), w Warszawie spotkamy się z samym Blowkiem, poznański pokaz zaszczycą CTSG oraz Sheo, w Łodzi spotkamy się z Remigiuszem Maciaszkiem.

Jesteś zainteresowany?! Zgarnij podwójną wejściówkę na pokaz w Łodzi lub Krakowie!!*

Każdy z uczestników otrzyma wyjątkowy, limitowany plakat z filmu „Ghost in the Shell”

Wszystkie pokazy odbędą się 25 marca, o godzinie 18:15 w kinach IMAX:

IMAX Sadyba, ul. Powsińska 31, Warszawa

IMAX Galeria Plaza, Al. Pokoju 44, Kraków

IMAX Poznań Plaza, ul. K. Drużbickiego 2, Poznań

IMAX Punkt 44, ul. Gliwicka 44, Katowice

IMAX Manufaktura, ul. Drewnowska 58, Łódź

Film „Ghost in the Shell” bazuje na międzynarodowym sukcesie fenomenu współczesnej popkultury – serii gier, serialu oraz kultowej mangi pod tym samym tytułem. W postać Majora, jedynej takiej hybrydy robota i człowieka, wciela się Scarlett Johansson. Major stoi na czele elitarnej jednostki Section 9, która została powołana do zwalczania najbardziej niebezpiecznych kryminalistów i ekstremistów. Przed Majorem i Section 9 największe wyzwanie – muszą stawić czoła wrogowi, którego celem jest zniszczenie rozwoju i osiągnięć cyber-technologii Hanka Robotic. Film pełen jest nieprawdopodobnych efektów wizualnych, których walory najlepiej ukaże właśnie technologia IMAX. Premiera kinowa: 31 marca.

Więcej o filmie: http://www.tylkohity.pl/filmy/ghost-in-the-shell-117

Zgarnij podwójną wejściówkę na pokaz w Łodzi lub Krakowie!!

* I PULA – 10 podwójnych biletów Kraków lub Łódź.

Wystarczy napisać maila na adres kontakt@zazyjkultury.pl. W temacie wiadomości należy wpisać miasto, w którym chcecie obejrzeć pokaz, „Łódź” bądź „Kraków”, a w treści swoje imię i nazwisko oraz imię i nazwisko osoby towarzyszącej.

Pierwsze 20 osób wygrywa (10 – „Łódź” oraz 10 – „Kraków).

II PULA – 10 podwójnych biletów Kraków lub Łódź.

Zasady zostaną ogłoszone po rozstrzygnięciu I TURY.


Ogólne zasady (regulamin konkursu):

– Organizatorem konkursu jest strona www.zazyjkultury.pl

– Fundatorem nagród jest https://www.cinema-city.pl/

– Konkurs organizowany jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

– W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie.

– Uczestnictwo w konkursie oznacza akceptację regulaminu konkursu.

– Konkurs trwa od 22.03.2017r. do 23.03.2017r. do godziny 00.00

– Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny albo na inną nagrodę.

– Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez uczestnika niewłaściwych lub nieprawdziwych danych uniemożliwiających lub opóźniających wręczenie przez organizatora nagrody w związku z prowadzeniem konkursu.

– Przystępując do konkursu, uczestnik wyraża zgodę na zamieszczenie jego imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszkania na stronie internetowej (miejscowość), w razie przyznania nagrody.

– Przystępując do konkursu, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego imienia oraz nazwiska wraz z imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej.

– Organizator nie odpowiada za treść publikowanych przez uczestników materiałów.

– Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej, profilu Facebook, nagroda zostanie przekazana w dniu seansu.

– Konkurs przeprowadzany przez Organizatora nie jest w żaden sposób sponsorowany, prowadzony, administrowany i związany z firmą Facebook, Inc. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc.

Autor: redakcja

22.03.2017