ALBO INACZEJ 2 na Enea Spring Break!

W 2015 w pionierski sposób połączyli odległe pokolenia polskiej muzyki. Na jednym krążku, a później na jednej scenie spotkali się m.in. Krystyna Prońko, Ewa Bem, Zbigniew Wodecki, Ten Typ Mes czy Pezet. Legendy krajowej estrady wyśpiewały kultowe hip-hopowe utwory z przełomu wieków. Teraz projekt Albo Inaczej doczeka się kontynuacji.

Wiosną tego roku ukaże się płyta Albo inaczej 2, na której tym razem wystąpią przedstawiciele młodego pokolenia polskiej sceny. Pierwsze dwa single promujące Albo Inaczej 2 to  „Sznurowadła” z repertuaru Tworzywa Sztucznego, w którym zaśpiewał jeden z najgłośniejszych debiutantów ostatnich lat – Fismoll i „Złe nawyki”, oryginalnie wykonywane przez zespół 2cztery7,  tym razem zaśpiewane przez Monikę Borzym.

Fismoll – Sznurowadła

Monika Borzym – Złe Nawyki

To właśnie Fismoll i Monika Borzym pojawią się na przedpremierowym koncercie Albo Inaczej 2 w ramach festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu już 21 kwietnia.

Obok wspomnianej dwójki i kilkuosobowego bandu pod kierownictwem Mariusza Obijalskiego, wystąpią też Ten Typ Mes i Emil Blef (Flexxip), a także znany z pierwszej odsłony Albo Inaczej – Andrzej Dąbrowski (obchodzący w tym roku sześćdziesięciolecie działalności artystycznej!).

Lista wszystkich artystów zaangażowanych w drugą część projektu odsłaniana będzie stopniowo w najbliższych tygodniach.

Niewykluczone, że niektórzy z nich dołączą również do składu koncertowego w Poznaniu!

Andrzej Dąbrowski – Re-Fleksje

Dodaj komentarz