5 powodów, dla których powinniście obejrzeć produkcję Marvela

Kategoria:

5 powodów, dla których powinniście obejrzeć marvelowską produkcję Doktor Strange w ŠKODA 4DX

Doktor Strange jest filmową adaptacją popularnego komiksu, stworzonego przez Stana Lee i Steve’a Ditko. Głównym bohaterem jest znany genialny, ale egoistyczny chirurg, który ulega wypadkowi samochodowemu. Nerwy w jego rękach zostają uszkodzone, co uniemożliwia mu dalszą pracę. Odnajduje jednak nowe życie podczas szkolenia na najwyższego czarnoksiężnika Ziemi i jak na superbohatera przystało, walczy z siłami ciemności, aby ocalić świat.

Jeśli scenariusz was jeszcze nie przekonał, to przedstawiamy 5 argumentów za tym, że musicie ten film obejrzeć i to w najlepszym formacie!  ŠKODA 4DX  – to jedyny superbohater wśród kin! Doktor Strange już od dziś.

  1. Doktor Strange + ŠKODA 4DX = Duet Idealny

Można powiedzieć, że film został stworzony, aby pokazać całe spektrum możliwości ŠKODA 4DX. Zaawansowana technologia ruchu foteli, zaskakujące efekty, które wprost wciągają Cię w film! Wiatr, mgły, uderzenie pioruna, woda, deszcz i zapach  – tylko 4DX przenosi Cię w sam środek akcji! Dlatego wyobraź sobie jak niesamowicie będzie oglądać Doktor Strange, który zmienia całe swoje życie aby uratować świat. Gwarantujemy eksplozję wrażeń!

  1. Prawdziwy krok w dziwny (Strange) świat!

To smutne, że nie jesteśmy prawdziwi magikami i nie możemy wkroczyć do majestatycznego uniwersum Marvela w swoim życiu… A może jednak możemy? Jasne, że tak! Efekty wizualne i dynamiczny dźwięk przestrzenny 4DX urealnią podróż naszych widzów wprost do świata Doktora Strange, jak w żadnym innym kinie.

  1. Bądź bliżej Cumberbatcha

Kto może oprzeć się talentowi Benedicta Cumberbatcha? My nie! I jedyną lepszą rzeczą, niż jego najnowsza rola marvelowskiego superbohatera jest fakt, że dzięki naszemu fantastycznemu ekranowi ​​4DX ten facet dosłownie będzie na wyciągnięcie Twojej ręki!

  1. Interakcja z filmem!

Kiedy nasz tytułowy bohater wraca na Daleki Wschód, gdzie odbywa podróż w głąb siebie, a jego umysł zostaje otwarty przez tajemniczą postać Ancient One (Tilda Swinton), wszechświat Marvela dostaje poważny zastrzyk prawdziwej magii. Zapomnij o Iron Man:  to będzie lepsze, niż wszystko, co do tej pory oglądałeś, a najlepiej doświadczyć tego w formacie 4DX!

  1. Nie bój się iść dalej!

Jeśli jesteś tak często w Cinema City, że praktycznie masz swój ulubiony fotel w każdej naszej sali, może czas spróbować czegoś nowego? Twoja wyobraźnia i emocje podczas filmu będą podsycane przez potężną moc efektów ŠKODA 4DX. Tego się nie da ‘odzobaczyć‘ – już zawsze będziesz oczekiwał od kina więcej, niż tylko wygodny fotel i dobry film o superbohaterach.

W filmie występują: posiadacz statuetki Emmy za role w serialu Sherlock (2010) – Benedict Cumberbatch jako Doktor Strange, partnerujący Angelinie Jolie w SaltChiwetelu Ejiofor, genialny w filmie PolowanieMads Mikkelsen oraz aktorki, których nie trzeba przedstawiać Rachel McAdams i Tilda Swinton.

26 października, Doctor Strange:  w salach ŠKODA 4DX (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin,) kinach IMAX (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa) oraz we wszystkich kinach Cinema City.

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl

Ikona wpisu pochodzi ze strony: http://screenrant.com/tag/doctor-strange/

Autor: redakcja

26.10.2016